Деснянська громада

Чернігівська область, Козелецький район

Бюджет громади


 У  к  р  а  Ї  н  а

ДЕСНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(вісімнадцята   сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

                      

                  18 грудня  2017  року                                                                                                                           сел. Десна               

 

Про селищний бюджет

на  2018 рік

     

Відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Визначити на 2018 рік :

- доходи селищного бюджету  в сумі 77605,6 тис. грн., в тому числі  доходи загального фонду  бюджету визначити у сумі 76577,2  тис. грн., спеціального фонду селищного бюджету 1028,4 тис. грн. згідно з додатком №1 цього рішення ;

- видатки селищного бюджету на 2017 рік у сумі 77605,6  тис.грн. , у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 76337,2    тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету  1468,4 тис. грн.;

- профіцит загального фонду селищного бюджету 440,0 тис. грн. напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду ) згідно з додатком № 2 цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду селищного бюджету в сумі 440,0 тис. грн. джерелом покриття якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

2. Затвердити бюджетні призначення селищного бюджету на 2018 рік по загальному фонду 50934,0 тис. грн. та спеціальному фонду 1028,4 тис. грн. у розрізі відповідальних виконавців згідно з додатком № 3 цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок коштів селищного  бюджету                                              у  сумі  1,0 тис. грн.                 

4. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5.

 5. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів , фінансування яких буде   здійснюватись за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 6.            6. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду   селищного бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

       - оплата праці працівників  бюджетних установ ( код 2110);

       -  нарахування  на заробітну плату ( код 2120);

       -   придбання  медикаментів та  перев’язувальних матеріалів ( код 2220);

       -  забезпечення продуктами харчування ( код 2230);

       -  оплата комунальних послуг та енергоносіїв ( код 2270);

       -  трансферти населенню (код 2730);

       -  поточні трансферти місцевим бюджетам (код 2620);

        -  оплату послуг з охорони державних (комунальних) закладів         культури;

       - забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування;

       - оплата енергосервісу.    

7. Затвердити обсяги коштів на реалізацію місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів Деснянського селищного бюджету у 2018 році у сумі 2678,0 тис. грн. згідно додатоку № 7 цього рішення .  

8. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2017 рік:

  - до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України;

  -   джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені  у частині 1 статті 72 і частині 1 статті 73 Бюджетного кодексу України.  

 9. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2018 рік:

    -  до доходів належать надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України з урахуванням доходів , визначених у частині першій статті 71 Бюджетного Кодексу України;

    -  джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені у частині 2 статті 72 і частині 1 статті 73 Бюджетного кодексу України.

10.  Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право апарату управління селищної ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду .       

 11. Розпоряднику коштів селищного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.               

12. Дозволити головному розпоряднику коштів селищного бюджету за рішенням виконавчого комітету селищної ради, погодженому з постійною комісією з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку громади, здійснювати:

- в межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків;

- у межах загального обсягу бюджетних призначень перерозподіл видатків бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції (з урахуванням частини шостої статті 102 та частини шостої статі 108 Бюджетного кодексу України), а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету).

13. В міжсесійний період у виняткових випадках за рішенням виконавчого комітету селищного бюджету, погодженого з постійною комісією з питань , фінансів, планування соціально-економічного розвитку громади, дозволити виділення додаткових коштів, у тому числі за рахунок залишків коштів освітньої та медичної субвенцій станом на 01.01.2018 р., головному розпоряднику коштів бюджету та додаткових трансфертів місцевим бюджетам, здійснювати передачу коштів між загальним і спеціальним фондами бюджету, вносити зміни до переліку та обсягів місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів селищного бюджету, та проводити перерозподіл за об’єктами будівництва (реконструкції) з наступним внесенням змін до рішення „Про селищний бюджет на 2018 рік”.

14. Додатки № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

15. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

Селищний голова                                                                                                                                                                                             Осташевський Ю.В.

Додаток
до рішення вісімнадцятої  сесії сьомого скликання Деснянської селищної ради
"Про селищний бюджет  на 2018 рік"

Доходи Деснянського селищного бюджету на 2018 рік

 

Додаток
до рішення вісімнадцятої  сесії сьомого скликання Деснянської селищної ради
"Про селищний бюджет  на 2018 рік"

Фінансування селищного  бюджету  на 2018 рік

 

Додаток
до рішення вісімнадцятої  сесії сьомого скликання Деснянської селищної ради
"Про селищний бюджет  на 2018 рік"

Перелік місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів
Деснянського селищного бюджету  у 2018  році

                                              Додаток                                        

  до рішення вісімнадцятої  сесії сьомого скликання Деснянської селищної ради
"Про селищний бюджет  на 2018 рік"

Повернення кредитів до селищного бюджету та розподіл надання кредитів з селищного бюджету в 2017 році

 

Додаток 
до рішення вісімнадцятої  сесії сьомого скликання Деснянської селищної ради
"Про селищний бюджет  на 2018 рік"

Міжбюджетні трансферти  з Деснянського селищного  бюджету  місцевим/державному бюджетам  на 2018 рік

 

Додаток
до рішення вісімнадцятої  сесії сьомого скликання Деснянської селищної ради "Про селищний бюджет  на 2018 рік"

Перелік об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку

 

Додаток
до рішення вісімнадцятої  сесії сьомого скликання Деснянської селищної ради
"Про селищний бюджет  на 2018 рік"

Розподіл видатків Деснянського бюджету на 2018 рік

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь