Деснянська громада

Чернігівська область, Козелецький район

Бюджет громади на 2019 рік

У  к  р  а  Ї  н  а

ДЕСНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА  

Двадцять сьома сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

                      

18 грудня  2018  року                                                                  смт. Десна               

 

Про затвердження  селищного

бюджету на  2019 рік

 

        

Відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 частини 1 статті 26, статей 41,59 та 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», норм Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України Деснянська селищна рада вирішила:

  

  1.  Визначити на 2019 рік :

- доходи селищного бюджету  в сумі 84192,1 тис. грн., в тому числі  доходи загального фонду  бюджету визначити у сумі 83069,3  тис. грн., спеціального фонду селищного бюджету 1122,8 тис. грн. згідно з додатком №1 цього рішення ;

- видатки селищного бюджету на 2019 рік у сумі 84192,1  тис.грн. , у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 83039,3    тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету  1152,8 тис. грн.;

- профіцит загального фонду селищного бюджету 30,0 тис. грн. напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду ) згідно з додатком № 2 цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду селищного бюджету в сумі 30,0 тис. грн. джерелом покриття якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду);

- резервний фонд селищного бюджету у розмірі 50,0 тис. грн., що становить 0,06 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету (за рахунок власних та закріплених джерел).

2. Затвердити бюджетні призначення селищного бюджету на 2019 рік по загальному фонду 83069,3 тис. грн. та спеціальному фонду 1152,8  тис. грн. у розрізі відповідальних виконавців згідно з додатком № 3 цього рішення.

 3. Визначити оборотний касовий залишок коштів селищного  бюджету                                              у  сумі  1,0 тис. грн.                 

 4. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5.

 

5. Затвердити на 2019 рік перелік об’єктів , фінансування яких буде        здійснюватись за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 6.       

6. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду   селищного бюджету на 2019 рік за їх економічною  структурою:

       -  оплата праці працівників  бюджетних установ ( код 2110);

       -  нарахування  на заробітну плату ( код 2120);

       -   придбання  медикаментів та  перев’язувальних матеріалів ( код 2220);

       -  забезпечення продуктами харчування ( код 2230);

       -  оплата комунальних послуг та енергоносіїв ( код 2270);

       -  трансферти населенню (код 2730);

       -  поточні трансферти місцевим бюджетам (код 2620);

        -   оплату послуг з охорони державних (комунальних) закладів          культури;

 - забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування;

       - оплата енергосервісу.   

7. Затвердити обсяги коштів на реалізацію місцевих (регіональних) програм, які    фінансуватимуться за рахунок коштів Деснянського селищного бюджету у 2019 році у сумі 7307,5 тис. грн. згідно додатку № 7 цього рішення .  

 8. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2019 рік:

  - до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України;

  -   джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені  у частині 1 статті 72 і частині 1 статті 73 Бюджетного кодексу України.  

 9. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2019 рік:

    -  до доходів належать надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України з урахуванням доходів , визначених у частині першій статті 71 Бюджетного Кодексу України;

    -  джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені у частині 2 статті 72 і частині 1 статті 73 Бюджетного кодексу України.

10.  Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право апарату управління селищної ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду .       

11. Головним розпорядникам коштів селищного бюджету, розпорядникам та одержувачам коштів селищного бюджету на виконання норм Бюджетного кодексу України:

-  до 1 лютого 2019 року розробити проекти паспортів бюджетних програм і подати їх до селищної ради на спільне затвердження, керуючись наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 із змінами;

- здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетних повноважень та оцінку ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

  - забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

а) здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;

б) оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

-  установити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, затверджених розпорядникам бюджетних коштів цим рішенням. --  забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, твердого палива, які споживаються бюджетними установами та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання .

- утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише у межах фонду заробітної плати.

12. Розпоряднику коштів селищного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

13. Дозволити головному розпоряднику коштів селищного бюджету за рішенням виконавчого комітету селищної ради, погодженому з постійною комісією з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку громади, здійснювати:

- в межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків;

- у межах загального обсягу бюджетних призначень перерозподіл видатків бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції (з урахуванням частини шостої статті 102 та частини шостої статі 108 Бюджетного кодексу України), а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету).

14. В міжсесійний період за рішенням виконавчого комітету селищної ради, погодженого з постійною комісією з питань бюджету , фінансів, планування соціально-економічного розвитку громади, дозволити виділення         додаткових коштів, у тому числі за рахунок залишків коштів освітньої та медичної субвенцій станом на 01.01.2019 р., головному розпоряднику коштів бюджету та додаткових трансфертів місцевим бюджетам, здійснювати передачу коштів між загальним і спеціальним фондами бюджету, вносити зміни до переліку та обсягів місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів селищного бюджету, та проводити перерозподіл за об’єктами будівництва (реконструкції) з наступним внесенням змін до рішення „Про затвердження селищного бюджету на 2019 рік”.

15. Додатки № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

16. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                   Ю.В.Осташевський

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь