Чернігівська область, Чернігівський район

26 Лютого, 2021 р., 08:40
У В А Г А !
26 Лютого, 2021 р., 08:39
       Щоденно в робочі дні з 8.00 до 17.00 години  ви можете отримати відповіді та консультації з питань діяльності Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень, щодо надання послуг за наступними напрямками роботи:
19 Лютого, 2021 р., 11:00
У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України в онлайн режимі відбулась робоча нарада з питань матеріального забезпечення і страхових виплат. Захід пройшов під головуванням начальниці управління страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції Фонду Світлани Зарубіної за участі керівництва і профільних фахівців управлінь ВД Фонду в областях і місті Києві. Також у нараді взяли участь заступниця начальника управління – начальниця відділу матеріального забезпечення Ганна Харченко, заступниця начальника управління – начальниця відділу аналітики Лариса Сенюк, начальниця відділу страхових виплат Тетяна Кичма та заступник начальника відділу матеріального забезпечення Артур Чередник.