Чернігівська область, Чернігівський район

Інформація Державна податкова служба України в Чернігівській області

02 Березня, 2021 р., 09:57
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що  відповідно до п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Кодексу, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.
02 Березня, 2021 р., 09:56
Отримати відомості про власні доходи за 2020 рік можна самостійно. Для цього не потрібно приходити до податкових органів, а можна скористатися Електронним кабінетом ДПС (https://cabinet.tax.gov.ua).
02 Березня, 2021 р., 09:55
Державна податкова служба України, з метою однозначного тлумачення норм нормативно-правового акту та єдиного підходу з питань визначення обов’язку платника щодо подання звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, повідомляє.
02 Березня, 2021 р., 09:54
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що з 01.03.2021 набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 02.12.2020 № 734 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» (далі – Наказ № 734).
18 Лютого, 2021 р., 14:43
Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує!
18 Лютого, 2021 р., 14:42
Податківці роз’яснюють, що платник податків-резидент має право на повернення частини суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом у вигляді податкової знижки. Таке право виникає в разі якщо за рахунок іпотечного житлового кредиту будується чи купується житловий будинок (квартира, кімната), визначений платником податку як основне місце його проживання, зокрема, згідно з позначкою в паспорті про реєстрацію за місцезнаходженням такого житла.
18 Лютого, 2021 р., 14:41
Відповідно до абзацу тридцять шостого ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями, вироби медичного призначення (медичні вироби) – будь-який інструмент, апарат, прилад, пристрій, програмне забезпечення, матеріал або інший виріб, призначені для діагностики, лікування, профілактики організму людини та (або) забезпечення таких процесів.
18 Лютого, 2021 р., 14:40
Згідно розпоряджень Кабінету Міністрів України про визначення адміністративних центрів та затвердження територій громад областей від 12 червня 2020 року №№707-730 (далі-Розпорядження) створено 1469 територіальних громад.
10 Лютого, 2021 р., 08:36
Особа, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, може скористатись правом на податкову знижку щодо зменшення оподатковуваного доходу на суми коштів, сплачених нею у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку).
10 Лютого, 2021 р., 08:33
Управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що у відповідності до п. 137.4 ст. 137 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, зі змінами і доповненнями, (далі по тексту – ПКУ)  податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, крім випадків, передбачених пунктом 137.5 цієї статті, є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком. Податковий (звітний) період починається з першого календарного дня податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем податкового (звітного) періоду.