Інструкця щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію

Затверджено

розпорядженням селищного голови

від 28.02.2018 р. № 22

І Н С Т Р У К Ц І Я

щодо процедури подання   та розгляду запиту на інформацію

1. Запит на інформацію – це прохання особи(фізичної, юридичної) до Деснянської селищної ради надати публічну інформацію, що знаходиться у її володінні.
  2. Запитувачі інформації мають право звернутися із запитом на інформацію усній або письмовій формі ( поштою, факсом, електронною поштою) на вибір запитувача.
  3. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.
  4. Запит на інформацію подається на ім’я  селищного голови в довільній формі або шляхом заповнення встановленої форми.
  5. В запиті на інформацію повинно обов’язково бути зазначено:

5.1.  Прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи( у разі колективного запиту – певної особи, якій надано право звертатися та отримувати інформацію) або повне найменування юридичної особи.

5.2.  Поштова адреса або адреса електронної пошти фізичної або юридичної особи.

5.3. Номер зв’язку, якщо такий є.

5.4. Загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документу, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.

5.5. Спосіб отримання відповіді: поштою ( вказати поштову адресу), факсом (вказати номер факсу), електронною поштою(вказати  адресу електронної пошти)

5.6. Підпис і дата, якщо запит подається письмово, якщо запит подається письмово.

6.     У разі, якщо з поважних причин( інвалідність, обмежені фізичні можливості, тощо) запитувач не може надати поштовий запит самостійно, його оформляє на встановленій формі відповідальна особа, в обов’язки якої входить забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації           ( далі – відповідальна особа), при цьому даний спеціаліст обов’язково зазначає в запиті своє прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон і надає запитувачу копію запиту.

7.     Запити на інформацію надаються в робочі дні з понеділка по  четвер з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 16.00, перерва на обід – з 13.00 до 14.00. за адресою: вул. Ювілейна, буд.1а, смт. Десна Козелецького району Чернігівської області, 17024, факс: 0464646118, на електронну адресу: desnaselrada@ukr.net, в приміщенні  селищної  ради.

8.      Відповідальна особа  перевіряє оформлення запиту відповідно до вимог Закону України» Про доступ до публічної інформації» та реєструє його в журналі обліку запитів на інформацію, про що робить відповідну відмітку у запиті.

9.     Деснянська селищна рада зобов’язана надати відповідь на запит на інформацію запитувачу не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

10.   Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

11.   У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації, або потребує  пошуку інформації серед значної кількості даних, виконавець може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Запитувач повідомляється про продовження строку в письмовій формі не пізніше  п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

12.   Інформація на запит надається безкоштовно.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності селищної ради, її виконавчого апарату, посадових осіб здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.