Оголошення!

Що треба знати фізичним особам-підприємцям, які подають  звіт щодо сум нарахованого ЄВ самі за себе

Відповідно до п. 2 розд. ІІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 із змінами і доповненнями (далі – Порядок № 435), фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до органів доходів і зборів Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (далі – Звіт) самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

12:33 21.01.2019

До уваги жителів смт.Десна!

Деснянська селищна рада інформує: 26 січня о 16-00 в приміщенні Гарнізонного будинку офіцерів смт.Десна, відбудуться громадські обговорення з питання надання послуг з вивезення твердих побутових відходів для населення смт. Десна. Запрошуємо всіх.

16:31 15.01.2019

До уваги підприємців смт. Десна!

17 січня 2019 року о 14.00 в приміщенні Деснянської селищної ради в смт. Десна по вул. Ювілейній, 1а, відбудуться збори з підприємцями Деснянської ОТГ з питання благоустрою населених пунктів громади .

15:58 15.01.2019

У Чернігівській області продовжується операція «Акциз»

Головним управлінням Державної фіскальної служби у Чернігівській області з початку року проводиться комплекс широкомасштабних заходів з протидії тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів під умовною назвою «Акциз-2019», спрямованих на недопущення потрапляння на ринок фальсифікованих та контрабандних підакцизних товарів, а також забезпечення додаткових надходжень коштів до бюджету.

14:49 14.01.2019

Сума сплачених платниками Чернігівщини за 2018 рік податків та єдиного внеску склала майже 14 млрд гривень

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівщини у 2018 році надійшло майже 9,8 млрд грн податків і зборів. А разом з сумою сплаченого за рік єдиного внеску загальна цифра сягнула майже 14 млрд гривень.

14:43 14.01.2019

Електронний сервіс допоможе громадянам в заповненні декларацій про доходи

З 01 січня 2019 року розпочалася щорічна кампанія декларування доходів громадян, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі - декларація) та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.

14:42 14.01.2019

ДФС в області нагадує, що офіційне працевлаштування гарантує соціальний захист та пенсійне забезпечення

У рамках проведення заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, а також бюджетів Пенсійного фонду, фонду соціального страхування співробітниками ДФС в області спільно з представниками Управління Держпраці у Чернігівській області проводяться перевірки роботодавців з питань трудових відносин з найманими особами.

14:40 14.01.2019