Оголошення!

Завершився фінал VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві

З 12 по 14 вересня у місті Ужгороді пройшли фінальні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». До фіналу вийшли майже 300 чоловіків і жінок, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, які змагались у шести видах спорту: армспорті, бомбаскеті, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі та шахах.

15:27 20.09.2018

Показник ефективності медичної реабілітації за кошти Фонду сягнув 83,4%, охоплення – 100%

Відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів, що надається застрахованим особам безоплатно, за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, має показник ефективності 83,4% у лікуванні складних патологій. Охоплення послугою серед працевлаштованих сягає 100% потреби.

15:24 20.09.2018

Страховими експертами Фонду виявлено понад  30 тис. порушень законодавства про охорону праці

Відповідно до даних І півріччя 2018 року страховими експертами з охорони праці Фонду соціального страхування України у ході проведення перевірок виявлено 31 374 порушення законодавства про охорону праці. За даними фактами внесено 4 450 подань роботодавцям і 10 подань до органів Державної служби України щодо застосування адміністративних стягнень або притягнення до відповідальності посадових осіб, які допустили порушення.

16:31 12.09.2018

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Процедура отримання рішення щодо  можливості/неможливості  видачі  дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

16:26 12.09.2018

Допомога по вагітності та пологах не може бути меншою за розраховану з мінімальної заробітної плати

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України допомога по вагітності та пологах надається у розмірі 100% середньої заробітної плати за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах. Якщо середній дохід застрахованої особи менший за мінімальну зарплату, встановлену на час настання страхового випадку, допомога розраховується виходячи з мінімальної заробітної плати.

15:23 06.09.2018

Розмір виплат за лікарняними і допомоги по вагітності та пологах зріс на 34% і 28,6% відповідно

Середньоденний розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності за результатами І півріччя 2018 року зріс на 34% порівняно з тим же періодом 2017 року. Сума середньоденної виплати допомоги по вагітності та пологах зросла на 28,6%. Зазначені виплати здійснюються Фондом соціального страхування України працевлаштованим особам у разі настання страхового випадку.

15:21 06.09.2018

Про завершення конкурсу з визначення виконавця надання послуг з вивезення ТПВ

Деснянська селищна рада повідомляє про завершення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів. Рішенням виконавчого комітету Деснянської селищної ради №5 6від 30.08.2018 затверджений протокол конкурсної комісії по обранню виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів ТОВ "ЕКО-СЕРВІС КОЗЕЛЕЦЬ".

12:34 05.09.2018

Набуло чинності нове Положення про комісію із соцстрахування підприємства

Нова редакція Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності набула чинності 27 липня 2018 року після її оприлюднення відповідно до рішення правління Фонду соціального страхування України.

15:38 14.08.2018