Оголошення!

Профілактика хімічного отруєння бджіл

Дата створення: 12:03 24.04.2018

Медоносна бджола є одним з представників тваринного світу, яка дуже чутливо реагує на всі зміни умов навколишнього середовища.

Увага!  Остерігайтеся підробок!

Дата створення: 11:59 24.04.2018

Початок польових робіт у сільському господарстві завжди супроводжується сезонним збільшенням на ринку  пропозицій стосовно засобів захисту рослин. Часто перед господарствами, фермерами та дачниками постає питання придбання якісних пестицидів, так як кожний прагне отримати прибуток від своєї діяльності. Використання засобів захисту рослин в Україні регламентовано Законами України "Про пестициди і агрохімікати", "Про захист рослин" та низкою нормативно-правових актів. Усі пестициди, що реалізовуються в Україні згідно з чинним законодавством, проходять обов’язкову державну реєстрацію, в ході якої їх перевіряють на відповідність загальноприйнятим санітарно-гігієнічним нормам і встановленим рівням екологічної безпеки та включені до «Переліку пестицидів і агрохімікатів». З огляду на високий попит поруч із торгівлею доброякісною продукцією процвітає торгівля на “чорному ринку”, де препарати продаються, як правило, за нижчими цінами, але невідомої якості. На жаль, багато покупців з різних причин віддають перевагу останнім. Проте погляньмо, що насправді в такому випадку купує споживач. За оцінкою фахівців, сьогодні кожні шість із десяти пакетиків засобів захисту рослин – підробка. При цьому третина з них – явна фальсифікація, а 60% містять небезпечні речовини.

Програма ЄС “ERASMUS for Young Entrepreneurs”

Дата створення: 16:07 23.04.2018

Козелецька районна державна адміністрація інформує, що Чернігівська ТПП стала одним з п’яти партнерів в Україні програми Європейського Союзу - “ERASMUS for Young Entrepreneurs”.

Щодо проекту «Академія культурного лідера»

Дата створення: 15:51 23.04.2018

Процеси децентралізації відкривають багато можливостей для розвитку культури малих міст, сіл та селищних громад. Ефективність розвитку громади залежать від пріоритезації керівництвом новостворених ОТГ напрямів соціально-економічного розвитку громад.

Анонімне та безкоштовне обстеження на ВІЛ-інфекцію в Деснянській СЛА ЗПСМ

Дата створення: 09:48 19.04.2018

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! ВІЛ-інфекція – це соціально небезпечне інфекційне захворювання, що розвивається внаслідок інфікування вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), довготривалого переживання ВІЛ в лімфоцитах, макрофагах та клітинах нервової тканини. Хвороба характеризується прогресуючою дисфункцією імунної, нервової, лімфатичної та інших систем організму. Відповідно до сучасних уявлень ВІЛ-інфекція відноситься до невиліковних хвороб, має тривалий хронічний перебіг і, в разі відсутності ефективної терапії, закінчується смертю хворого. На сьогодні ВІЛ-інфекція поширена по країнам усіх континентів і її поширення в світі носить назву пандемії ВІЛ/СНІДу, а в Україні розвивається епідемія ВІЛ/СНІДу. В країні зареєстровано понад 170 тис. ВІЛ-інфікованих, але за підрахунками експертів про свій ВІЛ-статус знає лише третина інфікованих; загальна кількість людей, які живуть з ВІЛ в Україні, сягає 377 600

Потерпілі на виробництві мають право на безоплатне лікування