Оголошення!

ОХОРОНА ПРАЦІ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЖНИВ 2018

Дата створення: 09:31 19.07.2018

Найбільш травмонебезпечним періодом на підприємствах сільського господарства є проведення зернозбиральних робіт. Це зумовлено значним напруженням, збільшенням робочого часу на добу, підвищенням температури повітря, що поряд із відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку керівників, які безпосередньо відповідальні за їх виконання, призводить до помилкових дій та нехтування безпекою.

Деснянська селищна рада повідомляє

Дата створення: 09:34 10.07.2018

Деснянська селищна рада повідомляє, що з 11.06.2018 р. в громаді офіційно призначений інспектор праці Деснянської ОТГ ( посвідчення №1285 від 11.06.2018 р.) з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин.   тел. 46-008

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Деснянській селищній раді (ОТГ).

Дата створення: 16:31 03.07.2018

Визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Деснянській селищній раді (ОТГ)

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ!

Дата створення: 16:53 02.07.2018

Увага! Змінені реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Дата створення: 12:56 25.06.2018

Головне управління Державної казначейської служби України в області звертає увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

Триває підписання декларацій з лікарями

Дата створення: 14:11 21.06.2018

Шановні жителі громади! Нагадуємо, що триває підписання декларацій з лікарями Деснянського ЦПМСД! Обрати лікаря та підписати договір можна в робочі дні з 8.30 год до 17.00 год. Доводимо до Вашого відома, що з 1 липня 2018 року прийом лікарів вторинної ланки (стоматолог ,ендокринолог, офтальмолог, хірург, гінеколог, ЛОР тощо) буде здійснюватись по направленню лікаря ЗПСМ, з яким Ви заключили декларацію. Пропонуємо не зволікати ,тому що кількість пацієнтів у лікарів обмежена.

Розрахунок допомоги з тимчасової непрацездатності після переведення працівника з іншого підприємства

Дата створення: 09:00 15.06.2018

У разі переведення працівника на роботу на інше підприємство грошова компенсація за невикористані ним дні щорічних відпусток за його бажанням має бути перерахована на рахунок підприємства, куди перейшов працівник. При цьому нарахування та сплату ЄСВ здійснює підприємство, з якого працівник звільняється за переведенням, та відповідно відображає ці суми у звіті про ЄСВ.

Порядок отримання матеріального забезпечення, яке надає Фонд соціального страхування

Дата створення: 08:59 15.06.2018

Фонд соціального страхування України здійснює матеріальне забезпечення застрахованих осіб, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності (фінансування за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання.