Оголошення!

Новий формат урочистостей з нагоди завершення 2017-2018 навчального року.

Шановні учасники освітнього процесу! Деснянський НВК повідомляє про новий формат урочистостей з нагоди завершення 2017-2018 навчального року. Ми проти радянських стереотипів! Завершення навчального року - свято, в центрі якого - дитина! Наш пріоритет - збереження життя та здоров'я учнів! 25 травня 2018 року в Деснянському НВК відбудуться: 8.30 - 9.30 - "Перший останній урок" 2017-2018 навчального року (класні кімнати). 8.30 - 9.15 - Нагородження відмінників та призерів обласних олімпіад, конкурсів та змагань (велика актова зала). 9.15 - 9.30 - Флешмоб " Останній дзвоник у кожен клас!" 9.30 - 9.45 - Фотосесія.  9.45 - 10.15 - "Лірична частина свята" (подвір'я НВК).  10.15 - 13.00 - Святкові пікніки, квести. Шановні батьки, нагадуємо ви - повноцінні учасники освітнього процесу. Двері нашого закладу для вас відкриті завжди.

11:57 24.05.2018

Інформація для мешканців громади

Інформація для мешканців громади! Вирізка дерев під будівництво гуртожитків для контрактників проводиться Остерською КЕЧ району. При наявності питань - звертатися до керівництва Остерської КЕЧ району.

11:39 21.05.2018

До уваги жителів громади

У зв’язку зі збільшенням кількості інфекційних захворювань, прохання до пацієнтів з висипами на тілі неясної етіології заходити в амбулаторію через запасний вхід ,що знаходиться ліворуч від центрального входу . Прийом лікарем здійснюється у кабінеті №4. Прохання ставитися з порозумінням та запобігати захворюванню інших  осіб. Адміністрація.

11:47 10.05.2018

"Небезпечно!!! Кір"

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ! В нашій громаді зареєстровані поодинокі випадки захворювання на кір. Просимо всіх ,хто ще не зробив щеплення від цього захворювання та тих, хто перебував у безпосередній близькості до захворівших, звернутися в амбулаторію для проведення вакцинації. Хворобу легше попередити, ніж лікувати. Сертифіковані вакцини є в наявності. Чекаємо на Вас у робочі дні з 9.00 до 13.00.З повагою, головний лікар.

13:52 05.05.2018

Володимир Саєнко: Фонд фінансує реабілітацію на ранніх стадіях для потерпілих на виробництві

Профілактика виробничого травматизму і безпека праці є сьогодні одним з пріоритетних завдань, однак у разі нещасного випадку при виконанні службових обов’язків або профзахворювання кожен офіційно працевлаштований отримає гарантовану допомогу від Фонду соціального страхування України. На цьому наголосив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.

10:51 04.05.2018

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ

Майже 66% усіх нещасних випадків на виробництві стаються в Україні через організаційні причини, усунення яких не потребує матеріальних затрат. Серед працівників у віці від 14 до 30 років цей показник ще вищий і сягає 70,7%. Про це повідомив директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков.

10:49 04.05.2018