Вітання Голови Деснянської селищної ради до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

Шановна громадо!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та 25-ю річницею незалежності України!

Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного з нас.

Цього року відзначення Дня Державного Прапора  співпало із святом відкриття памятного знаку "Заснування 169 Навчального Центру та Деснянської селищної ради". Шановна громадо Ми, як і незалежна Україна лише лише спільними зусиллями подолаємо всі перешкоди на шляху розвитку.

Дорогі земляки, бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Селищний голова                                                                               Ю.В. Осташевський