День Святого Миколая для дітей пільгових категорій.

Дата: 19.12.2017 08:15

18 грудня в актовій залі Деснянського НВК відбулося свято до Дня Святого Миколая для дітей пільгових категорій. Дітям, працівниками та вихованцями Деснянського ПНЗ «Центру творчості дітей та юнацтва» було проведено майстер класс. Який відвідали і гості свята: начальник відділу у справах сім’ї, дітей та молоді, соціального захисту населення Ірина Пятих, начальник відділу кульутри, туризму, спорту та зв’язків з громадськістю Деснянської селищної ради Ірина Шурубура, представники Цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України. Дорослі та діти з задоволенням виготовляли новорічні прикраси, ліпили з глини символ 2018 року – вогняну собаку. До присутніх з вітальним словом звернувся настоятель Свято-Гавриліївського храму отець Ярослав та кожному з присутніх діток подарував на згадку іконку Миколая-Чудотворця. Традиційно Деснянська селищна рада привітала всіх дітей солодкими подарунками, від яких на обличчі з’являється посмішка та радість.
З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, дорогі діти, здоров’я, щастя, радості, спокою і миру Вам у Ваших родинах.