Деснянська селищна рада долучилась до акції «За чисте довкілля»

У рамках акції в населених пунктах Деснянської громади та в смт. Десна були проведені комплекси заходів з благоустрою. Зокрема, ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалища побутових та інших відходів, приведено до належного стану прибудинкові території, парки, сквери, території  організацій, установ, закладів освіти. У рамках акції також  відновлено обладнання дитячих, спортивних, побутових,  майданчиків. Серед інших заходів з благоустрою -  поліпшення зовнішнього освітлення,  озеленення територій.

Всеукраїнська акція з благоустрою “За чисте довкілля” проводиться з метою утримання територій населених пунктів громади у належному санітарному стані, їх очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.