Відкриття пам’ятного знаку в смт. Десна

В День Державного прапора та Напередодні двадцять п’ятої  річниці державного свята Дня Незалежності України,  відбулося відкриття пам’ятного знаку «Заснування 169 навчального Центру та Деснянської селищної ради».  З нагоди відкриття зібралася громада селища . На урочистостях були присутні Голова Деснянської селищної ради Осташевський Юрій Валентинович, представник 169 Навчального Центру полковник Сагайдак Олександр Олександрович та представники місцевих органів самоврядування.   У своєму виступі Осташевський Ю.В. зазначив, що наша об’єднана громада, як і Україна в 1991 р., розпочинає історію свого існування. І лише спільними зусиллями ми подолаємо всі труднощі та перешкоди на шляху розвитку.  В цей святковий день велику увагу було приділено дітям. Для них за сприянням селищного голови  організована  розважальна  програма : шоу бульбашок, фокуси, аква-грим  та інші веселощі.  Піклування про мещканців громади, особливо про майбутнє України, це почесна місія любові та добра. Ми повинні жити заради майбутнього , але пам’ятати про минуле.