Забіг Ice Trail 2018

Дата: 20.02.2018 09:17

17.02.2018 року в селі Отрохи Деснянської об’єднаної територіальної громади на території Міжрічинського регіонального ландшафтного парку, а саме в котеджному комплексі «Отрохи» відбувся забіг Ice Trail 2018 , який є частиною Ukrainian Trail League та включає дистанції 10, 27 та 52,5 км. Перед стартом до всіх присутніх звернувся голова громади Юрій Осташевський, який побажав всім чудового настрою і віри в себе, а учасникам забігу вдалого старту та переможного фінішу. Маршрут учасників проходив через ліси, поля, берег річки, стежками вздовж боліт. Вікова категорія учасників різна, підтвердженням цьому є чоловік 70 років. Він із задоволенням бере участь в подібних заходах. Всі присутні мали змогу насолодитись чудовими краєвидами та отримати неперевершені враження. Допомогу в організації безпеки та підготовки місця проведення здійснювала Деснянська громада.