Деснянська громада
Козелецький район, Чернігівська область

Триває підготовка до нового 2017-2018 навчального року!

    У навчальних закладах Деснянської об’єднаної громади триває активна підготовка до нового 2017-2018 навчального року.

    За рахунок коштів місцевого бюджету у Деснянському навчально-виховному комплексі завершені роботи по ремонту підлоги першого та третього поверхів, триває поточний ремонт великого актового залу,  у червні 2017 року замінені вікна у 10 кабінетах початкової ланки, кабінетах хореографії та музики, логопедичному пункті. Протягом липня відремонтована система водопостачання та водовідведення їдальні, триває поточний ремонт приміщення харчоблоку.

   У Косачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів замінена огорожа навколо території навчального закладу.  Розпочато ремонт навчального корпусу № 1 у Морівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. У Тужарській ЗОШ І-ІІ ступенів виконані роботи по поточному ремонту трубопроводу системи опалення.

    Закуплені дошки та стільці для сільських шкіл, тверде паливо. Оновлено спортивний інвентар Деснянського НВК.

    У Деснянському ДНЗ № 1 проведені поточні ремонти в другій молодшій групі та на харчоблоці. Для Тужарського ДНЗ придбані пральна машина, праска та гладильна дошка. 

    Підвищення комфортності та якості навчання та виховання дітей, енергозбереження, модернізація систем опалення, водовідведення та водопостачання, зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів – це пріоритетні завдання Деснянської селищної ради та відділу освіти.

                            « повернутися до списку новин