Про скликання чергової дев’ятнадцятої сесії селищної ради сьомого скликання

Дата: 02.02.2018 11:28

ДЕСНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02.02.2018  р.                                                                          смт. Десна                                                                                           №  10

Про скликання  чергової

дев’ятнадцятої сесії селищної

ради сьомого скликання

< >Згідно  ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”  скликати  чергову дев’ятнадцяту сесію селищної ради  7 скликання  12 лютого 2018 року о 10.00 в актовому залі Деснянського НВК.На розгляд сесії виносяться наступні питання: 2.1 . Звіт про виконання селищного бюджету за 2017 рік.

2.2. Про затвердження комплексної Програми протидії корупційним та терористичним проявам на території Деснянської об’єднаної  територіальної громади на 2018 рік.

2.3. Про розгляд листа начальника управління соціального захисту населення Козелецької районної державної адміністрації В.М. Луговської.

2.4. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Деснянської селищної ради.

2.5.  Про розгляд листа начальника Остерської квартирно -експлуатаційної частини району підполковника С.В. Журавля.

2.6.  Звіт головного лікаря   Кузьмин Л.Л. про роботу КЗ « Деснянський центр ПМСД» Деснянської селищної ради за 2017 рік.

2.7.  Звіт директора комунального підприємства «Міжріччя» Деснянської селищної ради та заключення контракту з директором КП « Міжріччя» Деснянської селищної ради на 201 8- 2019 рік.

2.8.  Про затвердження переліку проектів, які будуть реалізовуватися за кошти державного бюджету на розвиток інфраструктури.

2.9.  Про внесення змін до штатного розпису ДНЗ №1.

2.10.  Про розгляд листа головного лікаря КЗ « Деснянський центр первинної медико - санітарної допомоги»  Деснянської селищної ради Кузьмин Л.Л.

2.11.Про розгляд Програми безоплатного забезпечення ліками дітей, хворих на первинний ( вроджений) імунодефіцит на 201 8 рік.

2.12.  Про затвердження Статуту комунального закладу «Остерська міська лікарня» Остерської міської ради та Деснянської селищної ради.

2.13.  Про затвердження розпоряджень селищного голови.

2.14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Бондаренку Л.Л.

2.15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого

селянського господарства Меліневської І.І., Дуболець Г.Л., Кохан-Донець О.В., Кохан М.В., Дерлеменко О.М.

2.16.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки та надання земельної ділянки безоплатно у власність для індивідуального садівництва Чепурного О.М., Приходьон В.М., Приходьона Є.П., Приходьона П.І.

2.17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Калінька П.М., Потапенка А.ГІ., Іващенко Л.І., Савчука П.М., Савчук У.Ю., Чирика І.Д., Соколової С.В., Савчука В.М., Сидорка А.М., Гуриненка Г.П.

2.18.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Припутенка В.О., Орлова В.О., Шкрябай В.В., Цимбаліст Н.М.

2.19.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для індивідуального садівництва Трейтяку А.В., Жерновому В.С.

2.20.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для індивідуального садівництва Киченок Н.С., Жерновій М.М., Раєвському О.І.

2.21.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд

Сидорку А.М.

2.22. Про скасування рішення тринадцятої сесії  селищної ради сьомого скликання   від 30.03.2017 року «Про відмову в наданні дозволу на проведення експертно-грошової оцінки земельних ділянок Папоновій Л.М.».

2.23.  Про затвердження топографо-геодезичної основи масштабу 1:2000 та програми розроблення генерального плану с. Косачівка Деснянської селищної ради Козелецького району Чернігівської області.

2.24.  Про продовження договору оренди земельної ділянки  та розширення земельної ділянки у зв'язку з розширенням торгового павільйону Божок С.О.

2.25.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлового будинку індивідуального житлового фонду Деснянської селищної ради Чернігівської області в с. Косачівка по вул. Чкалова, 1.

2.26.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлового будинку індивідуального житлового фонду Деснянської селищної ради Чернігівської області в с. Косачівка по вул. Чкалова, 2.

2.27.Різне.

Селищний голова                                                                                                                                             Ю.В. Осташевський