Деснянська громада
Козелецький район, Чернігівська область

4 грудня 2017 року Перша леді України Марина Порошенко відвідала Деснянський навчально-виховний комплекс «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня».

 

4 грудня 2017 року Перша леді України Марина Порошенко відвідала Деснянський навчально-виховний комплекс «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня».
Дружина Президента України ознайомилась з роботою новоствореної медіатеки, яка обладнана за технічним завданням Благодійного Фонду Порошенка в рамках програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».
За рахунок коштів місцевого бюджету (220 тис. грн.) проведений ремонт кабінету, придбані сучасні меблі та комп’ютерна техніка.
Бібліотека нового зразка – це територія дитинства, де учні початкової школи можуть проводити вільний час, вчитися, грати, знаходити потрібну інформацію та відпочивати. Медіатека – безбар'єрний простір, покликаний допомогти дітям з особливими освітніми потребами інтегруватися в шкільне середовище.
Марина Порошенко відвідала годину творчості у 2-В класі (вчитель Заболотна Тетяна Миколаївна) та разом із дітьми створила вітальну листівку захисникам України до Дня Збройних Сил України.
В ході візиту дружина Президента України ознайомилась з методикою роботи вчителя-логопеда Деснянського навчально-виховного комплексу Тетяни Анатоліївни Діденко. 
Завітала Марина Порошенко на урок природознавства до інклюзивного класу (вчитель Лоєнко Ольга Дмитрівна, асистент вчителя Бондар Алла Петрівна).
Представники учнівського парламенту подякували Марині Анатоліївні за добрі справи та висловили сподівання, що дружина Президента незабаром приїде відкривати медіатеку в старшій школі. На згадку учні вручили Марині Порошенко сувенір – ляльку, яку власноруч виготовила вчитель Деснянського навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня» Ірина Валеріївна Караман.
Відділ освіти дякує селищному голові Юрію Валентиновичу Осташевському за підтримку та розвиток освітньої галузі в громаді.
Дякуємо приватним підприємцям Десни Коваленку Миколі Івановичу та Кравченко Ірині Анатоліївні, які подарували для медіатеки розвивальні ігри, пазли та конструктори.

Інформація взята з https://www.facebook.com/osvita.desna/« повернутися до списку новин