Святкування Дня селища.

Дата: 08.11.2017 14:12

Деснянська громада святкує !

3 листопада 2017 року мешканці селища в ГБО дружно відзначили День утворення Десни.

Осташевський Юрій Валентинович, голова Деснянської селищної ради,  привітав мешканців селища зі святом, побажав здоров’я, доброго  настрою, уваги і любові від близьких та рідних, затишку, добробуту у родинах, а селищу розвитку і процвітання.

На святі був присутній заступник начальника 169 навчального центру – Оленчук Володимир Борисович.

Діти та працівники Деснянського позашкільного навчального закладу «Центру творчості дітей та юнацтва», викладачі і вихованці  дитячої музичної школи, гурт «Бойовий Акорд» піснями, віршами, танцями привітали мешканців селища зі святом.