відкриття кабінету неінвазивного методу діагностики

13 жовтня 2017 року в приміщенні Деснянської СЛА ЗПСМ відбулося відкриття кабінету неінвазивного методу діагностики,який дає змогу обстеження усіх органів та систем людини з точністю 100 відсотків.

На відкритті кабінету були присутні  голова Деснянської селищної ради Осташевський Ю.В.,його заступники Титаренко В.М., Прокопенко Т.В.та секретар селищної ради Рудь Н.А.

Ця подія сталася завдяки нашим спонсорам – НВО «Біопромінь» ,директора Стельмах О.Г,Дідковського І .М. та головного лікаря Кучеренко П.А.

Діагностування в даному кабінеті зможуть здійснювати всі категорії населення нашої громади.

Від імені головного лікаря Кузьмин Л.Л.та всього колективу Деснянської СЛА ЗПСМ  висловлюємо щирі слова подяки за надану допомогу !