Привітання зі 100-річним ювілеєм

Дата: 01.07.2016 14:17

29 червня 2016 року свій 100-річний ювілей святкувала жителька с. Морівськ Грибовець Єфросинія Федорівна. В цей день шановну іменинницю завітали привітати та вручити подарунки голова Деснянської селищної ради Осташевський Юрій Валентинович,  староста с. Морівськ Дяченко Микола Володимирович. Юрій Валентинович побажав міцного здоров’я в другому сторіччі життя. Миру, добра і добробуту, уваги і поваги від дітей, внуків та правнуків. Сердечно привітав Микола Володимирович та побажав багато світлих днів і щасливих років, здоров'я,  та наснаги.  Деснянська громада низько вклоняється Вам, Єфросинія Федорівна, за славно прожиті роки і щиро бажає здоров'я, глибокої поваги, шани і любові оточуючих.