Деснянська громада
Козелецький район, Чернігівська область

День знань - всенародне свято мудрості доброти і людяності.

 

Знову ранок першого вересневого дня поповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. В цей день вулиці селища і сіл Деснянської громади розквітли від дитячого щебету, юнацької посмішки та чарівної хуртовини осінніх айстр. 
Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість переплелись разом. Це наша держава зустрічає День знань – всенародне свято мудрості, доброти і людяності.
Усі шляхи цього дня ведуть до навчальних закладів. 
Розпочався новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і, часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень. Особливим і визначальним у життя він став для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше стануть на незвіданий шлях.
Не менш важливим він буде для одинадцяти класників, яким доведеться обирати професійну стезю.
Окрема вдячність педагогам, за тепло серця, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України. Саме ви сприяєте формування юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу.

Найкращий подарунок сьогодні отримала Морівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Це шкільний автобус, що дозволить організувати підвіз учнів та педагогічних працівників із сусідніх сіл громади до школи с. Морівськ.
Нехай цьогорічний першовересень несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, у кожну родину!« повернутися до списку новин