Храмове свято Архангела Гавриїла в смт. Десна

Дата: 26.07.2016 15:43

26 липня в смт. Десна відбулось храмове свято Архангела Гавриїла. Святковим  ранком лунали церковні дзвони сповіщали про Боже благословення та візит Високопреосвященнішого Амвросія, митрополита Чернігівського і Новгород-Сіверського до Свято – Гавриліївського храму. Перед входом до храму дорогого гостя зустрічали настоятель храму Отець Ярослав, Голова Деснянської селищної ради Ю.В.Осташевський, діти та парафіяни привітали Владику короваєм та квітами.  За богослужінням архієпископу співслужив настоятель храму отець Ярослав та інше духовенство. Разом з духовенством та паствою молились представники місцевої влади, громадські діячі, представники 169 навчального центру Збройних Сил України. Прикрасив літургію спів парафіяльного хору.   Під час Святої Літургії  Владика виголосив дуже актуальну і змістовну проповідь, звернувся до вірних з повчальним словом, та з благословенням всіх присутніх.  В кінці літургії митрополит Амвросій нагородив орденом та  Почесною грамотою настоятеля Свято- Гавриліївського храму смт. Десна протоієрея Ярослава Мелетича, в зв’язку з 25-ти п’ятиріччям, за старанну працю на благо Української Православної церкви Чернігівської єпархії.  Також орденами та грамотою за старанні труди в славу Української Православної церкви були нагороджені Будьона Т.А., Мелетич Н.Ю..  Грамотою за старанні труди в славу Української Православної церкви Чернігівської єпархії  були нагороджені прихожани Деснянської парафії : Голова Деснянської селищної ради Осташевський Ю.В., Слізкова Л.П., Лебідь Н.С., Судак В.П. , Очеретянов І.В., Аксьонов М.В.. Після закінчення Літургії отець Ярослав щиро подякував Високопреосвященнішому Амвросію, митрополиту Чернігівському і Новгород-Сіверському за прекрасну проповідь та спільну молитву та запросив всіх присутніх до святкового столу, який був накритий на церковному подвір’ї.