Деснянська громада
Козелецький район, Чернігівська область

У селищі Десна відзначили 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

 9 травня в селищі Десна відбулися заходи з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Розпочалися урочистості біля меморіального комплексу вшануванням пам'яті полеглих, які віддали своє життя за свободу Вітчизни, хвилиною мовчання. Прозвучали дзвони пам'яті та Державний Гімн України. Пролунали залпи військового салюту.
    До учасників мітингу- реквієм зі словами великої шани та вдячності звернулися начальник 169-го Навчального центру полковник Віктор Ніколюк, голова Деснянської селищної ради Юрій Осташевський, який зазначив «…з кожним роком все менше і менше стає тих, хто боронив нашу країну в далеких 1941-1945 роках, з кожним днем збільшується кількість тих, хто став на захист нашої країни на Сході. Пам'ятати про подвиг наших дідусів та бабусь, шанувати тих хто наближає перемогу сьогодні - головний обов'язок кожного з нас, це те, що ми повинні передати нашим дітям і онукам...».
 Сьогодні до пам’ятника героям Другої світової війни поклали квіти: мешканці селища, військові, діти.  Після урочистої частини всіх запросили скуштувати польову кашу. Для цього у сквері розбили міні-містечко. А в Гарнізонному будинку офіцерів всі бажаючи могли переглянути святковий концерт, який підготували військовослужбовці 169- НЦ та діти громади.« повернутися до списку новин