Найкраща команда "Десна"

Дата: 19.05.2017 15:51

Фото без описуФото без опису

2017 рік проголошений роком розвитку регіонального баскетболу. Одним з проектів, що дає поштовх цьому виду спорту є Чемпіонат України "Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3". Протягом кількох місяців навчального року учні загальноосвітніх закладів України у своїх селах, селищах, містах та містечках визначали переможців на районному, міському та обласному рівнях.
Найкращі 128 команд, серед яких команда "Десна" Деснянської загальноосвітньої школи Деснянської об'єднаної громади, 17 травня 2017 року зустрілися в Київському Палаці Спорту на фінальному етапі змагань. Спортсмени громади посіли ІІІ місце в своїй групі та отримали незабутні враження.
Деснянські баскетболісти - Єгор Бачмага, Артем Годлевський, Ярослав Костюченко та Роман Романько, тренери Сергій Мотєв та Олексій Медвєдєв вдячні селищному голові Юрію Осташевському та настоятелю Свято-Гаврилівського храму УПЦ отцю Ярославу (Малетич) за підтримку баскетболу в Деснянській громаді!