ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Дата: 23.03.2018 11:06

Запрошуємо всіх бажаючих випробувати один з нових перспективних методів фізіотерапії!
У фізіотерапевтичному кабінеті Деснянської амбулаторії працює
з 12.00 апарат для приготування синглетно-кисневої піни!
Кисень – необхідний елемент для життєдіяльності всіх живих організмів. Основні фізіологічні процеси в нормі та при патології відбуваються за участі кисню. Ефективно використовуються в тканинному метаболізмі, у переважній більшості, так звані, активні форми кисню – іонізований кисень (пероксид-радикал), перекис водню, синглетний кисень та ін.

Киснева терапія - це широко розповсюджена процедура, яка вважається одним з найдоступніших та найбезпечніших методів насичення організму киснем.
Постійне погіршення екології, стреси та напруження, паління та незбалансоване харчування призводять до дефіциту кисню в організмі людини, а це є однією з першопричин порушення обміну речовин, ризиків серцево-судинних захворювань з подальшим погіршення здоров’я.

І щоб уникнути даних ризиків застосовуються кисневі коктейлі (киснева пінка) – це солодкувата повітряна піна, що складається з бульбашок кисню і фітонастою лікарських або вітамінних препаратів.

Кисневий коктейль, практично, не має протипоказань. Його можна застосовувати як для лікування пацієнтів з різними захворюваннями, так і абсолютно здоровим людям для поліпшення їх імунітету, підвищення ефективності косметологічних процедур, спортивних тренувань та ін.