Святкові заходи до Дня медичного працівника

Дата: 15.06.2018 17:31

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Напередодні свята в Гарнізонному будинку офіцерів відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника під час яких було відзначено грамотами та квітами кращих медичних працівників Деснянської громади.

З нагоди професійного свята привітали присутніх Селищний голова Юрій Осташевський, головний лікар  КЗ "Деснянського центру ПМСД" Людмила Кузьмин, начальник військового шпиталю  в/ч А4302 Олександр Корнета, заступник відділу морально-психологічного забезпечення військової частини А0665 Олександр Сагайдак. Виступаючі  висловили вдячність усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я мешканцям нашої громади.

Крім того, медикам було подаровано музичні привітання від вихованців     Деснянського ПНЗ «Центру творчості дітей та юнацтва»  та Остерського будинку творчості.