Свято до Дня села Тужар

Дата: 29.08.2018 16:24

25 серпня відбулося чудове дійство - свято до Дня села Тужар.Жителі села та їх гості раді були знову чути прекрасні пісні у виконанні ансамблю "Тужаряночка".Учасники дитячого ансамблю "Барвінок" виступили з сучасними піснями та віршами.Не залишили байдужими нікого із присутніх гуморески у виконанні Дробязко Надії. Для найменших мешканців нашого села була представлена чудова розважальна програма з веселими конкурсами, бульбашковим шоу, аквагримом,солодкою ватою,попкорном та стрибками на батуті. За спонсорської допомоги було влаштовано смачне частування.На початку свята всім роздавали морозиво.Під час виступу ансамблю пригощали варениками з різними начинками .Ну , як завжди ,не обійшлося бе кулішу та каш, які манили до себе смачним ароматом. далеко за опівніч тривала святкова дискотека, на якій танцювали і дорослі ,і молодь, і діти.Ще раз щиро дякуєм всім:організаторам, спонсорам, артистам,жителям села , їх гостям та всім небайдужим за прекрасне свято. До зустрічі у наступному році!