Відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 28.09.2018 15:55

Щоб цікаво відзначити цю дату, працівники культури села Короп’є - Катерина Артюх та Неллі Кривенко запросили місцевих майстринь - вишивальниць прийняти участь у виставці творчих робіт " Захоплення, що дарує радість. ", яка відбулася 28.09.2018 р. в будинку культури . Вишивальниці із задоволенням відгукнулися та надали свої вишиті роботи: подушки, рушники, картини та килим. На цьому заході панувала тепла й затишна атмосфера. За чаюванням жінки дружньо спілкувались, обговорювали свої витвори, ділились досвідом та планами на майбутнє.
Вітаємо людей похилого віку зі святом. Бажаємо міцного здоров'я та довголіття, а нашим прекрасним майстриням  - наснаги, натхнення й надалі радувати рідних та односельців своїми шедеврами.
Автор: зав. бібліотекою с.Короп'є Кривенко Н.П.

Інформація надана сектором культури,

туризму, спорту та звязками з громадськістю