Урочисті заходи до Дня працівників освіти

Дата: 08.10.2018 14:32

Урочисті заходи до Дня працівників освіти пройшли 04 жовтня 2018 року у  6-му гарнізонному будинку офіцерів смт Десна. На святковий концерт запрошені трудові колективи закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Деснянської громади, ветерани педагогічної праці.

З вітальним словом до освітян звернулась заступник селищного голови Тетяна Прокопенко:«Пріоритетним напрямом роботи для Деснянської селищної ради є розвиток освітньої галузі. Праця вчителя надзвичайно важлива, на вас покладена відповідальна та почесна місія – формування молодого покоління. Щиро вітаємо всіх. Зичимо Вам здоров'я, достатку та добробуту, творчого оптимізму, вдячних учнів і професійних злетів».

Начальник відділу освіти Раїса Левосюк, звертаючись до освітян, зазначила: «Професія педагога  поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість. Шановні колеги! Нехай вас оточують повага і любов».

Успіху та щасливої освітянської долі побажала Раїса Василівна молодому спеціалісту  Надії Васильєвій – практичному психологу Деснянського позашкільного закладу. Почесні грамоти й подяки Управління освіти і науки Чернігівської ОДА отримали керівники гуртків Деснянського Центру творчості – Аліна Оліфер, Інна Павловська, Олена Півторацька.

Зі сцени працівників освіти вітали: творчі педагоги Деснянської музичної школи, ансамбль «Тужаряночка», вихованці середньої групи  Деснянського закладу дошкільної освіти № 2, військовий оркестр 169 Навчального центру «Десна», вихованці Деснянського позашкільного закладу «Центр творчості дітей та юнацтва».

Освітянська спільнота Деснянської ОТГ висловлює подяку педагогам та вихованцям Центру творчості дітей та юнацтва за позитивні емоції та чудовий концерт.

Фото А.А. Оліфер

Відділ освіти Деснянської ОТГ