Перемога та несподіваний сюрприз на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Під маскою легенд»

Дата: 16.10.2018 12:32

Фестиваль творчості «Під маскою легенд» проходив в місті Чернігів з 12 по 14 жовтня, учасниками якого були талановиті діти нашої громади, які зайняли призові місця.
«Сучасний вокал»
- І місце - Анна Гришко - нагороджена дипломом лауреата І ступеня ;
- ІІ місце – Надія Женжеруха - нагороджена дипломом лауреата ІІ ступеня , керівник Крістіна Бабич.
«Інструментальний напрямок» :
- ІІІ місце - Артем Логвін – нагороджений дипломом ІІІ ступеня;
- ІІІ місце - Костянтин Лоза – нагороджений дипломом лауреата ІІІ ступеня, керівник Борис Назаренко.
«Хореографія» колектив «Юність»:
- І місце – нагороджений дипломом лауреата І ступеня, танець «Поліська полька»;
- ІІІ місце – нагороджений дипломом лауреата ІІІ ступеня , танець «Вальс», керівник Лариса Назаренко.
Але найбільшою нагородою для танцювального колективу «Юність», який вже два роки поспіль представляє Деснянську громаду на міжнародних та всеукраїнський фестивалях-конкурсах, був вручений сертифікат на участь в 25-му Міжнародному фестивалі творчості культури крайової в місті Мронгово, Польща. Місто Мронгово – туристичне місто фестивалів у Польщі. Вітаємо переможців та їх керівників!!!