Біографія Лоскота Євгена Олександровича

ЛОСКОТ

ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

22.06.1983 – 05.09.2014

«За виняткову мужність, героїзм і

самопожертву, виявлені у захисті державного

суверенітету та територіальної цілісності

України, вірність військовій присязі

постановляю:

Присвоїти звання Герой України з

удостоєнням ордена «Золота Зірка» ЛОСКОТУ

Євгену Олександровичу – капітану

Президент України               П.Порошенко

23 серпня 2017 року

№ 235/2017

Євген Лоскот народився 22 червня 1983 року в селищі Десна Козелецького району.

У 2000 році закінчив Деснянську загальноосвітню школу.

Після закінчення школи проходив військову службу в 101-й бригаді охорони Генерального штабу Міністерства оборони України в місті Києві.

Від 2002 до 2006 року навчався в Одеському інституті Сухопутних військ на факультеті загальновійськової підготовки. У 2006 – 2011 роках проходив службу у в/ч 1048 (Навчальний центр Сухопутних військ «Десна») на посаді командира взводу. Звільнився у 2011 році за власним бажанням.

Активний учасник Революції Гідності. 20 січня 2014 року отримав поранення в обличчя гумовою кулею, довго лікувався. Член ВО «Свобода».

Мобілізований  до лав Збройних сил України 21 березня 2014 року за власним бажанням.

Направлений Козелецьким військкоматом для проходження служби до 1-ї танкової бригади, що дислокується в смт. Гончарівському Чернігівської області, на посаду заступника командира розвідувальної роти з технічної частини.

Учасник боїв з оборони Луганського аеропорту та населених пунктів Луганської області влітку 2014 року.

Загинув у бою з переважаючими силами ворога 5 вересня 2014 року поблизу села Шишкового Слов’яносербського району Луганської області. У бою був тяжко поранений, не бажаючи здаватися в полон, підірвав себе гранатою. Уважався зниклим безвісти.

Рештки героя були виявлені пошуковцями місії «Евакуація-200» («Чорний тюльпан») 22 червня 2015 року на місці його загибелі. Тіло офіцера було ідентифіковано за результатами ДНК - експертизи 2 вересня 2015 року.

Похований 9 вересня 2015 року в селищі Десна Козелецького району.

Залишилися мати, брат, дружина та син 2010 р. н..

Указом Президента України П.Порошенка Євгену Лоскоту присвоєно звання Герой України.