Освячення води у Свято-Гавриліївському храмі смт. Десна.

Дата: 19.01.2019 19:00

Ось і добігають кінця тривалі зимові свята українців. Напередодні Водохреща - 18 січня за новим стилем - святкуємо «Голодну кутю» або другий Святвечір. Так само, як і в Різдвяний святвечір, у цей день слід дотримуватися суворого посту, а увечері християнські родини збираються за святковим столом. Сьогодні у Свято-Гавриліївському храмі смт. Десна відбулося освячення води, яку потрібно надпити під час Святої вечері. За традицією на «Голодну кутю» виконуються ті ж самі обряди, що й на «Багату», але вже не так урочисто.

Вранці, 19 січня, в Свято-Гавриліївському храмі відбулася Святкова Літургія. На неї прийшли багато вірян, цілими родинами, разом із маленькими дітками. Наприкінці Богослужіння відбулося освячення води. Окроплюючи вірян, отець Ярослав висловив сподівання на те, що сила Хрещенської води допоможе подолати зло і неправду, очистить душі і серця тих, хто нині ворогує, пошле мир, спокій та справедливість в Україну, в Громаду, в Церкву.