Понад 121 мільйон гривень спрямовано до бюджету Чернігівською митницею ДФС від оформлення транспортних засобів

Дата: 19.02.2019 15:46

У Чернігівській митниці ДФС повідомили про кількість транспортних засобів, оформлених за пільговою ставкою акцизного податку.

Отже, з 25 листопада 2018 року по 17 лютого 2019 здійснено оформлення 1 876 легкових транспортних засобів товарної позиції 8703 згідно з УКТЗЕД.  З них - 1 269  - автомобілі, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. Власниками таких авто добровільно сплачено до державного бюджету по 8500 грн (п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані. Загальна сума митних платежів сплачених по даній категорії товарів становить  близько 121,1 млн  гривень.

Сума митних платежів, що сплачені при оформленні автомобілів ввезених із використанням процедури   HJ -  близько 82 мільйонів гривень.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області