ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Дата: 19.06.2019 12:35

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Деснянська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування :

- головного спеціаліста сектору з юридичних питань

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидата  на заміщення вакантної посади: громадянство України, повна вища юридична  освіта, досвід роботи за фахом не менше трьох років, знання нормативних документів, що стосуються  державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, вільне володіння державною мовою та основним навичкам роботи з комп’ютером.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою:  смт. Десна, вул. Ювілейна 1а, приміщення селищної ради,  тел.4-61-18.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу до органів місцевого самоврядування;
  2. копія паспорта громадянина України;
  3. копія ідентифікаційного коду;

3) копія документа про освіту;

1. особова картка (П-2ДС);
  2. 2 фотокартки 4х6;

5) згода на обробку персональних даних;

6) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).