VII ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ «СИЛА ДУХУ»

Дата: 26.06.2019 15:39

ЗАВЕРШИЛИСЬ ВІДБІРНІ ЗМАГАННЯ

VII ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ «СИЛА ДУХУ»

В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

20 червня 2019 року в місті Чернігів пройшли відбірні змагання серед потерпілих на виробництві, які проводяться в рамках Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

Метою спартакіади є підтримка потерпілих на виробництві у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації в суспільство, допомога у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, а також залучення органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості до вирішення їх проблем.

Козелецьке відділення у змаганнях представляли потерпілі від нещасних випадків на виробництві, жителі Козелецького та Бобровицького районів Колесник Т.В., Линник В.В. та Гончар В.А. У двох  видах спорту, а саме: дартс та шахи, в яких брали участь наші представники, за результатами змагань із шахів Володимир Гончар посів перше місце, за що отримав від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області кубок та медаль відповідного ґатунку. Також він візьме участь у Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть у вересні місяці в м. Ужгород.

Ці змагання проходили в області вже сьомий рік поспіль, і кожного разу, беручи участь у них, люди з інвалідністю доводять своє бажання бути потрібними суспільству, вести активний спосіб життя та в будь-яких скрутних життєвих ситуаціях не втрачати надії та сили духу.

Микола Гарбуз

начальник Козелецького відділення управління