Світлина на конкурс "Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади"

Дата: 26.06.2019 15:51

Світлина на конкурс "Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади" ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, автор Оліфер Аліна Анатоліївна (керівник гуртків Деснянського ПНЗ ЦТДЮ).

Директор Деснянського позашкільного навчального закладу "Центр творчості дітей та юнацтва" - Миронова Лідія Миколаївна: "Я пишаюся тим, що народилася на благословенній Богом українській землі, де живуть талановиті та працьовиті люди, сповнені любові до свого народу, національної свідомості, шанобливого ставлення до звичаїв та традицій. Україна понад усе..." З великою любов'ю до Батьківщини, її захисників - борців за МИР - написала збірку віршів "З Україною у серці". Очолює волонтерський рух. Дбає про моральний стан дітей військовослужбовців та їх всебічний розвиток. За підтримки шефів 169 НЦ "Десна", колег Деснянського позашкільного навчального закладу "Центр творчості дітей та юнацтва " Деснянської селищної ради Чернігівської області відкрила музей ГЕРОЇВ АТО ЦТДЮ. Співпрцює з родинами загиблих учасників бойових дій, 169 НЦ, "Столичними рекрутами", "Місією ДОБРА України", 9-м шпиталем А 4302, ДП "Остерський військовий лісгосп" та Міжнародною організацією позашкільної освіти (МАПО).