Про будівництво газопроводу.

Дата: 09.02.2020 17:17

БРЕХНЯ: За счёт средств бюджета Деснянском ОТГ спроектирована и оплачена прокладка газопровода с благой целью - подвода газа жителям одного из сел. По странному стечению обстоятельств- ветку газопровода стоимостью 1,5 миллиона гривен протянули к дому Тигипко С.Л. вряд-ли он об этом просил или вообще знал- не тот масштаб у человека. А сколько селян подключилось к газопроводу? Правильно! - Ни одного! Но тут же за 10 метров от газопровода, через дорогу от хозяйства Тигипко, берут себе три участка Осташевский, Рудь, Прокопенко...

ПРАВДА: Виконавчим комітетом Морівської сільської ради  було прийняте рішення про надання дозволу на проектування та будівництво газопроводу високого тиску до с. Отрохи та середнього тиску по с. Отрохи. У селі Отрохи відсутній будинок пана Тігіпко С.Л., мешканці села підключаються до зазначеного газопроводу, заявку на підключення можна подати за адресою смт.Козелець, вул. Промислова, 4, тел: 104, (0246) 4-27-28..На будівництво не було використано коштів Деснянської громади, будівниутво велось за рахунок коштів ДФРР (субвенції), витрати склали 1214,1 тис. грн., а не 1.5 млн.

Поруч з газопроводом відсутні земельні  ділянки Осташевського, Рудь, Прокоенко.

Осташевський не має земельної ділянки в межах Деснянської ОТГ.