Підтримаємо наймолодшого бібліотекаря України!

Дата: 03.05.2017 16:35

Підтримаємо наймолодшого бібліотекаря України!

У селі Сергіївка, що на Донеччині проживає хлопчик Дмитрик. Він дуже активний та допитливий хлопчина. Дмитрик – наймолодший в Україні директор бібліотеки створеної власноруч в зоні АТО, хлопець захоплюється комп’ютером і мріє викладати інформатику, коли виросте. Попри те, що хлопець має фізичні вади це не обмежує його прагнень пізнавати світ. Дмитро обожнює читання, математика, а тепер хоче подорожувати власною країною. Своїми книжками Дмитро поділився зі школою та сільською бібліотекою Сергіївки, планує заохотити читанням дитбудинки та інтернати області, сусідні села.

Молодіжна рада Деснянської громади пропонує зібрати допомогу Дмитрикові та його бібліотечному фонду.

Що нам потрібно?

Книги, листи зі словами підтримки, волонтери для реалізації проекту, кошти. Ми приймаємо будь-яку допомогу, але особливо Дмитрик буде вдячний за: науково-художні твори (автори: Лепкий, Скуратівський, Шморгун, Коваль), гуморески (автори: Білоус, Коломієць, Січовик, Світличний) байки (автори: Гребінка, Бойко, Глазовий) , а також «Поліанна» Елеонора Портрет.

Чому ми це робимо?

Проживаючи близько зони АТО Дмитрик не опустив руки, а вирішив словом і ділом довести, що українці незламні! Проживаючи у військовому містечку, Молодіжна рада відчула, що це їх спільний обов’язок допомогати таким чуйним та відкритим людям, як Дмитро.

https:|//www.facebook.com/hromadskeua/videos/1489666874387004

давайте підтримаємо його справи всією громадою і будемо наслідувати цей дивовижний приклад!

Куди і до кого можна звертатися:

1. Деснянська гімназії
  2. Деснянська селищна рада
  3. 169 навчальний центр (в ГДО)
  4.  Села бібліотеки

Розповсюдження інформації:

Серед учнів – Богомолова А.

Серед депутатів – Пуцова А.

Виконавчий комітет – Римарев  К.

169 НЦ – преса Олеся