Відбувся осінній кубок по баскетболу

17 вересня в смт. Десна відбувся осінній кубок по баскетболу. За перемогу змагались команди не лише селища Десна, а й команди з м. Києва, м.Черкаси та с. Сираї.

Кубок відбувся за підтримки голови Деснянської селищної ради Юрія Осташевського, який вже не перший рік допомагає в підготовці та проведенні змагань. І сприяє популяризації баскетболу серед молоді.

Результати осіннього кубку по баскетболу:

І місце – команда з м.Черкаси

ІІ місце – команда «Десна»

ІІІ місце – команда з м. Києва

IV місце– команда Деснянського НВК

V місце – команда з с.Сираї.

Можна з впевненістю сказати, що баскетбол є одним з найпопулярнішим видів спорту, яким займаються не лише чоловіки, а й жінки.  Яскравим прикладом цьому є те ,що кращим гравцем стала Ганна Литвин з команди м. Черкаси.

В конкурсі дальніх кидків перемогу здобув Кузнєцов Денис, який є досвідченим баскетболістом команди «Десна».

Переможці та учасники змагань отримали медалі та грамоти, а команда- переможець -  кубок.