Уже традиційно напередодні Великого посту українці відзначають Масляну

Уже традиційно напередодні Великого посту українці відзначають Масляну – свято, яке символізує проводи зими і очікування весни. Зазвичай її святкують тиждень, що завершується Прощеною неділею. Цього року Масляна відзначається з 12 по 18 лютого. 18 лютого в смт. Десна біля Гарнізонного будинку офіцерів відбулися народні гуляння. Захід проходив з піснями, розвагами, жартами, веселими іграми. За традицією, після спалення Зими, всіх присутніх пригощали смачними млинцями.Громада ретельно готувалась до святкування, тож і дійство вийшло на славу!

09:31 20.02.2018

Забіг Ice Trail 2018

17.02.2018 року в селі Отрохи Деснянської об’єднаної територіальної громади на території Міжрічинського регіонального ландшафтного парку, а саме в котеджному комплексі «Отрохи» відбувся забіг Ice Trail 2018 , який є частиною Ukrainian Trail League та включає дистанції 10, 27 та 52,5 км. Перед стартом до всіх присутніх звернувся голова громади Юрій Осташевський, який побажав всім чудового настрою і віри в себе, а учасникам забігу вдалого старту та переможного фінішу. Маршрут учасників проходив через ліси, поля, берег річки, стежками вздовж боліт. Вікова категорія учасників різна, підтвердженням цьому є чоловік 70 років. Він із задоволенням бере участь в подібних заходах. Всі присутні мали змогу насолодитись чудовими краєвидами та отримати неперевершені враження. Допомогу в організації безпеки та підготовки місця проведення здійснювала Деснянська громада.

09:17 20.02.2018

Свято Масниці в сафарі-парк «Беремицьке»

Щасливі обличчя дітей це результат поїздки на чудове свято Масниці в сафарі-парк «Беремицьке». Діти загиблих в АТО та діти сироти за підтримки Деснянської селищної ради отримали море задоволення та емоцій відвідавши захід. Щиро дякуємо організаторам!!!

09:08 20.02.2018

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. Сьогодні деснянці із вдячністю згадують тих, хто, жертвуючи власним життям, виконував свій військовий обов’язок. Біля пам’ятного знаку воїнам – афганцям відбувся мітинг з нагоди 29 – ї річниці вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в якому взяли участь представники органу місцевого самоврядування, керівники 169 навчального центру, воїни – афганці, мешканці громади. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих в Афганістані. Урочистості продовжилися святковим концертом у Гарнізонному будинку офіцерів.

15:32 15.02.2018

Аналізатор неінвазивної формули крові.

Десняннський СЛА ЗПСМ проводить обстеження на апараті неінвазивного методу діагностики, який призначений для автоматичного неінвазивного аналізу крові, скринінгової оцінки гемодинамічних, біохімічних та імунологічних параметрів життєдіяльності людини.

16:17 24.01.2018

Про хід виконання Програми підтримки військових частин.

Рішенням 17 сесії 7 скликання Деснянської селищної ради затверджена Програма підтримки військових частин Збройних Сил України, які розташовані на території селища Десна. Одним із пунктів Програми було виділення коштів в сумі 200 тис. гривень на придбання дитячих меблів та постільної білизни для дитячих дошкільних навчальних закладів, які фінансуються з бюджету Міністерства оборони України.

11:57 23.01.2018