Привітання з 90-річчям Тогашеву Марію Іванівну

Дата створення: 09:07 29.07.2016

28 липня 2016 року голова Деснянської селищної ради Осташевський Ю.В. привітав з 90-річчям Тогашеву Марію Іванівну! Наша довгожителька пережила складні часи, бачила злети і падіння нашої держави, є почесним ветераном праці і учасником бойових дій. Щиро дякуємо Вам за славно прожиті роки, завжди будемо цінувати Ваш внесок і шанувати Ваші заслуги. Бажаємо міцного здоровя, мирного неба, домашнього затишку та теплоти зустрічей з рідними та близькими. Многая літа, Маріє Іванівно!

Храмове свято Архангела Гавриїла в смт. Десна

Дата створення: 15:43 26.07.2016

26 липня в смт. Десна відбулось храмове свято Архангела Гавриїла. Святковим  ранком лунали церковні дзвони сповіщали про Боже благословення та візит Високопреосвященнішого Амвросія, митрополита Чернігівського і Новгород-Сіверського до Свято – Гавриліївського храму. Перед входом до храму дорогого гостя зустрічали настоятель храму Отець Ярослав, Голова Деснянської селищної ради Ю.В.Осташевський, діти та парафіяни привітали Владику короваєм та квітами.  За богослужінням архієпископу співслужив настоятель храму отець Ярослав та інше духовенство. Разом з духовенством та паствою молились представники місцевої влади, громадські діячі, представники 169 навчального центру Збройних Сил України. Прикрасив літургію спів парафіяльного хору.   Під час Святої Літургії  Владика виголосив дуже актуальну і змістовну проповідь, звернувся до вірних з повчальним словом, та з благословенням всіх присутніх.  В кінці літургії митрополит Амвросій нагородив орденом та  Почесною грамотою настоятеля Свято- Гавриліївського храму смт. Десна протоієрея Ярослава Мелетича, в зв’язку з 25-ти п’ятиріччям, за старанну працю на благо Української Православної церкви Чернігівської єпархії.  Також орденами та грамотою за старанні труди в славу Української Православної церкви були нагороджені Будьона Т.А., Мелетич Н.Ю..  Грамотою за старанні труди в славу Української Православної церкви Чернігівської єпархії  були нагороджені прихожани Деснянської парафії : Голова Деснянської селищної ради Осташевський Ю.В., Слізкова Л.П., Лебідь Н.С., Судак В.П. , Очеретянов І.В., Аксьонов М.В.. Після закінчення Літургії отець Ярослав щиро подякував Високопреосвященнішому Амвросію, митрополиту Чернігівському і Новгород-Сіверському за прекрасну проповідь та спільну молитву та запросив всіх присутніх до святкового столу, який був накритий на церковному подвір’ї.

Участь у роботі круглого столу

Дата створення: 15:20 11.07.2016

Зустрічаємо учасників експедиції "Вздовж Дніпра за 55 днів"

Дата створення: 09:36 08.07.2016

7 липня учасники експедиції  "Ріка життя" Сергій Сердюк, Ігор Бадіон відповідно маршруту пройшли через села Сорокошичі, Тужар, Косачівка, які знаходяться у підпорядкуванні Деснянської об"єднаної територіальної громади.  Під час спілкування дізнаєшся безліч цікафих фактів на які раніше не звертав увагу і розумієш, що завдяки таким людям ми зберігаємо традиції, історичні факти, популяризуєм наш край і країну. Хочеться побажати Сергію та Ігорю пройти 1100 км. в здоров'ї і Божому благословінні. https://www.facebook.com/rikazh2016

Вздовж Дніпра за 55 днів

Дата створення: 14:37 05.07.2016

Привітання зі 100-річним ювілеєм

Дата створення: 14:17 01.07.2016

Свято Трійці в селі Морівськ

Дата створення: 10:39 29.06.2016

День Святої Трійці є одним з основних християнських свят. Його прийнято святкувати на 50-й день після Великодня. Цього року воно припало на 19 червня.  В народі свято Трійці називають П'ятидесятницею або Зеленими днями. Цієї світлої днини в наші домівки входить мир та  Божа благодать.