Деснянська громада
Козелецький район, Чернігівська область

Новини

 

 

Гордість Деснянської громади

Дата створення: 15:50 21.05.2018

Диплом ІІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України у 2018 році виборола учениця 11-В класу Деснянського НВК Богомолова Анастасія (науковий керівник - Альвіна Петрівна Колінько, вчитель географії та історії Деснянського НВК).  Пишаємось!

Наші легкоатлети

Дата створення: 11:50 21.05.2018

18 травня 2018 року на Чемпіонаті Козелецького району з легкої атлетики команда Деснянського НВК виборола 11 нагород : чотири "золота", чотири "срібла" та три "бронзи"! Наші легкоатлети:

Обдарованість року - 2018

Дата створення: 14:02 18.05.2018

У Деснянській об’єднаній територіальній громаді 17 травня 2018 року в Гарнізонному будинку офіцерів відбулися урочистості з нагоди відзначення призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, інших інтелектуальних та творчих конкурсів. Вітаємо переможців! Учням та вчителям бажаємо досягнути нових висот і здобути ще більше перемог.

Освітлення за програмою "Безпечна громада"

Дата створення: 08:47 18.05.2018

Згідно Рішення 18 сесії 7 скликання від 18 грудня 2018 року прийнято Меморандум та Затверджено Програму про співпрацю « Безпечна громада» між Козелецьким відділенням поліції Ніжинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та Деснянською селищною радою. В рамках реалізації програми було встановлено опору та зовнішнє електроосвітлення щодо попередження правопорушень на території Деснянської селищної ради.

Конкурс "Податківаць майбутнього"

Дата створення: 08:46 18.05.2018

Сьогодні Університет державної фіскальної служби України та Головне управління ДФС у Чернігівській області оголосили подяку директору та педагогічному колективу Деснянського навчально-виховного комплексу "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" за поширення податкової культури, формування свідомого ставлення до сплати податків у підростаючого покоління та заохочення учнів до участі у Всеукраїнському конкурсі "Податківець майбутнього"

День Вишиванки

Дата створення: 11:04 17.05.2018

 

"Квіти для мами".

Дата створення: 12:06 13.05.2018

Мама найдороща,

У Козельці стартував турнір пам’яті Євгенія Лоскота

Дата створення: 07:52 13.05.2018

                                                                   У Козельці стартував турнір пам’яті Євгенія Лоскота Третій рік поспіль у Козельці проводиться турнір з більярду пам’яті Героя України Євгенія Лоскота з Десни, який одразу з Майдану пішов захищати Українську державу від російської агресії на східних рубежах нашої держави, де й загинув, підірвавшись на гранаті, щоб не потрапити до ворожого полону…  Рідні, друзі, знайомі, однопартійці-свободівці вважають справою честі щороку проводити турнір пам’яті Героя, а один із кубків змагань за усталеною традицією вручають сину Євгенія Лоскота Тарасику на знак великої шани й поваги до мужнього вчинку його тата, ім’я якого відоме усій Україні. А одна із вулиць Козельця названа прізвищем Героя.  Цьогорічний турнір зібрав дев’ятьох кращих спортсменів Козелецького району, які вибороли право змагатися, пройшовши крізь сито відбіркових поєдинків. Спонсором заходу виступила Деснянська селищна рада, очільник якої Юрій Осташевський всіляко підтримує подібні спортивні заходи і словом, і ділом.  Як відзначив голова федерації більярдного спорту Козелецького району Вячеслав Закревський, за місяць відбудеться ще один турнір пам’яті Євгенія Лоскота, в якому змагатимуться лише чемпіони попередніх років з цього захоплюючого виду спорту. За його словами, цей турнір називатиметься Кубок чемпіонів Козелецького району і проходитиме в атмосфері цікавої і безкомпромісної боротьби.  Звертаючись до учасників турніру з привітальним словом, заступник голови федерації більярдного спорту Козелецького району, депутат Деснянської селищної ради, товариш Євгенія Лоскота Сергій Дроб’язко наголосив на важливості вшанування пам’яті Євгенія Лоскота, який віддав своє життя за свободу й незалежність України. «Такі, як Євгеній, - зазначив промовець, - завжди будуть взірцем для усіх нас, а найголовніше – для підростаючого покоління, як потрібно любити свою Вітчизну, як, не задумуючись, йти за рідну землю на вірну смерть».  Принагідно Сергій Дроб’язко подякував Деснянському селищному голові Юрію Валентиновичу Осташевському за те, що той не лише заохочує молодь, людей старшого покоління до ведення здорового способу життя й заняття фізкультурою і спортом, але й допомагає організовувати й проводити різні змагання, турніри, матчі, поєдинки і таке інше. А це, за словами депутата, є свідченням стратегічного бачення розвитку територіальної громади, яка успішно розвивається, долаючи тимчасові труднощі.

Відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") 

Дата створення: 15:03 12.05.2018

12 травня 2018 року в Чернігівській області урочисто відкрили ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура").  Деснянську громаду представляє рій (команда) "Десна" Деснянського НВК. До юних патріотів сьогодні завітали гості - селищний голова Юрій Осташевский та начальник відділу освіти Раїса Левосюк.  "Все необхідне для участі дітей громади у обласному етапі гри "Джура" придбано за кошти місцевого бюджету. В минулому році придбали намети, спальники. Цьогоріч туристичне спорядження на 33 тисячі гривень. Забезпечили дітей та педагогів продуктами на 6 днів таборування. Військові також допомагають нам з обладнанням для табору" - розповідає Юрій Осташевский. Голова громади побажав джурам успіхів, гарного настрою та перемоги!

Перевірка щодо додержання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки

Дата створення: 12:31 10.05.2018

07.05.2018 року провідні інспектори Козелецького РВ У ДСНС України у Чернігівській області Шинкаренко Оксана Олексіївна та Магалинський Микола Володимирович провели позапланову перевірку закладів загальної середньої та дошкільної освіти Деснянської селищної ради щодо додержання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки. Лейтенант Магалинський М.В. нагадав керівникам закладів освіти правила користування вогнегасниками, розповів учням 11-х класів Деснянського НВК про вибухонебезпечні предмети та про заклади вищої освіти, в яких готують фахівців для органів та підрозділів ДСНС України.