Встановлення та ремонт парканчиків

Дата створення: 11:00 10.05.2018

За зверненням мешканців житлових будинків по вулиці Рибалка, 3 та Рибалка, 5  працівники КП «Міжріччя» Деснянської селищної ради встановлюють та ремонтують парканчики .

9 травня це - особливий день. День Перемоги.

Дата створення: 05:30 10.05.2018

9 травня це - особливий день. День Перемоги. Скільки б років не відділяло нас від того довгожданного та не незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні цей день – це хвилюючий символ героїзму і мужності народу, що відстоював мир на землі. Немає сім’ї, якої не торкнулося полум’я Другої світової війни. Ми вшановуємо пам’ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Ми пам’ятаємо подвиги великих трудівників, що кували перемогу в тилу. В цей славетний день ми згадуємо всіх чиє життя забрала війна. Низько вклоняємось та складаємо глибоку шану ветеранам! В смт. Десна 9 травня відбулися заходи з нагоди 73-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. О 9.00 розпочався мітинг-реквієм на «Алеї героїв», на якому до учасників мітингу зі словами великої шани та вдячності звернувся і селищний голова Юрій Осташевський, який зазначив: « минуть віки, але людство завжди пам’ятатиме героїв і вдячно славитиме їх великий подвиг. Земний уклін Вам, дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни за мужність, стійкість, відвагу!»  До пам’ятника героям Другої світової війни поклали квіти: мешканці селища, військові, діти. Після урочистої частини всіх бажаючих запросили святковий концерт, який відбувся біля Гарнізонного будинку офіцерів.

Ремонтні роботи фонтану завершено

Дата створення: 10:30 08.05.2018

Після завершення ремонтних робіт,  оновлений фонтан продовжує прикрашати зону відпочинку біля ГБО і кожен вечір радує жителів та гостей селища.  Закликаємо  бережно ставитися до фонтану!!!

До Дня Перемоги

Дата створення: 08:15 08.05.2018

Другий день триває загальнонаціональна акція з виготовлення маків - символів пам'яті, «кривавих слідів від кулі». 9 травня 2018 року, перед проведенням мітингу, діти та педагоги Деснянського позашкільного навчального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва» вручать маки ветеранам, дітям війни, учасникам бойових дій, жителям містечка Десни.Таким чином, доповнивши свій одяг червоним маком, присутні приєднаються до акції.

Оздоровча_кампанія_2018

Дата створення: 15:10 07.05.2018

Питання підготовки до оздоровчої кампанії - 2018 розглянули 5 травня 2018 року у Відділі освіти Деснянської селищної ради.  Вже традиційно на нараді були присутні керівники закладів загальної середньої освіти, заступники директорів з навчально-виховної роботи та начальники таборів з денним перебуванням учнів. Цього літа в Деснянській ОТГ працюватимуть 3 пришкільні табори з денним перебуванням учнів та літня мовна школа. Відпочинковими послугами планується охопити 513 дітей шкільного віку. Орієнтовний кошторис витрат на проведення оздоровчої кампанії - 283 466,10 гривень. Якісні, змістовні та безпечні відпочинкові послуги - пріоритет роботи закладів освіти громади.

Програма "Безпечна громада"

Дата створення: 14:04 05.05.2018

Згідно Рішення 18 сесії 7 скликання від 18 грудня 2017 року прийнято Меморандум та Затверджено Програму  про співпрацю « Безпечна громада» між Козелецьким відділенням поліції Ніжинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та Деснянською селищною радою.

Ремонт у підвальному приміщенні Деснянської амбулаторії

Дата створення: 13:55 05.05.2018

У підвальному приміщенні Деснянської амбулаторії закінчується проведення капітального ремонту. Це стало можливим завдяки коштам, виділеним з місцевого бюджету Деснянською селищною радою. Занедбане раніше приміщення стане придатним для медичної галузі у зв’язку з мед. реформою. Також планується капітальний ремонт гаража.

Поточне обслуговування фонтану

Дата створення: 12:50 05.05.2018

В смт. Десна розпочалось поточне обслуговування фонтану працівниками приватного підприємства «Вантарус». Станом на 5 травня вже замінено труби водопостачання та частково покриття з плитки. Роботи тривають. Планується лакування поверхні плитки від вицвітання, утворення плям та подряпин.

Актуальна петриківка

Дата створення: 13:58 04.05.2018

03.05.2018 року креативний керівник гуртка "Петриківський розпис" Павловська Інна Василівна залучила дітей до майстер-класу "Казкові квіти петриківкі", які символізують захоплення красою рідного краю, любов до оточуючого світу.

Охайність та затишок нашого селища - спільна мета

Дата створення: 16:19 03.05.2018

Другий день поспіль, працівники КП «Міжріччя» Деснянської селищної ради, прибирають територію парку та зону відпочинку біля фонтану: вивозять сміття та обрізане гілля застосовуючи техніку. Однак всім нам не варто забувати, що чистота вулиць і парків залежить не лише від комунальників. Охайність та затишок нашого селища - спільна мета, цінність і гордість, тому селищна рада сподівається, що громадяни ретельно дбатимуть за збереження благоустрою.