23 Жовтня, 2019 р., 16:11
Протягом січня-вересня поточного року управлінням податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено 132 документальні перевірки суб’єктів господарювання – юридичних осіб, що на третину менше відповідного періоду минулого року.
22 Жовтня, 2019 р., 14:57
            Відповідно до Рішення 35 сесії 7 скликання від 02.10.2019 року «Про створення служби у справах дітей виконавчого комітету Деснянської селищної ради та затвердження положення про службу у справах дітей»: було створено службу у справах дітей виконавчого комітету  Деснянської селищної ради, основними завданнями якої є:
21 Жовтня, 2019 р., 16:33
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-вересні 2019 року від сплати податків і зборів надійшло близько 4,2 млрд гривень.
21 Жовтня, 2019 р., 16:32
Законом України №2530, який набрав чинності 04.10.2018, внесено зміни  до статті 166 «Податкова знижка» Податкового кодексу України. Зокрема, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, що передбачені п.166.3 ст.166 ПКУ доповнено новим підпунктом 166.3.9 наступного змісту: «суму коштів у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку), оформленим відповідно до вимог чинного законодавства, фактично сплачених платником податку  на доходи фізичних осіб (далі – платник податку), який має статус внутрішньо переміщеної особи». Платник податку на доходи фізичних осіб має право скористатися зазначеною в цьому підпункті податковою знижкою виключно за умови, що він та/або члени його сім’ї першого ступення споріднення:
21 Жовтня, 2019 р., 11:49
Відповідно до рішення 35 сесії «Про внесення змін до переліку заходів програми «Утримання та ремонт автомобільних доріг, вулиць і доріг комунальної власності Деснянської селищної ради на 2019 - 2020 роки» в селищі Десна провели ліквідацію тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом.
18 Жовтня, 2019 р., 14:57
Для створення комфортних умов відпочинку Деснянською селищною радою проводитиметься поступове облаштування території парку для створення зон масового відпочинку мешканців громади, шляхом встановлення  лавок, альтанок та урн для сміття.
18 Жовтня, 2019 р., 12:34
Протягом січня-вересня 2019 року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 894 справи про порушення митних правил, загальною вартістю предметів правопорушення – понад 3,9 млн гривень.