18 Жовтня, 2019 р., 12:33
04.10.2019 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 862 «Деякі питання здійснення митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України».
16 Жовтня, 2019 р., 16:25
Відповідно до рішення 35 сесії Деснянської селищної ради на кладовищі в смт. Десна відбудеться облаштування частини паркану. Замість старої огорожі, буде встановлена нова - бетонна. Зокрема буде замінено135 м. паркану та встановлено ворота.
16 Жовтня, 2019 р., 16:10
16 жовтня на території Деснянського НВК було проведено акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Козелецьким РВ Управління ДСНС України в Чернігівській області, в рамках якої розповіли про Службу порятунку «101», яка стоїть на сторожі життя та здоров’я мешканців.
15 Жовтня, 2019 р., 08:49
Заробітна плата є одним з основних джерел доходів громадян. Більшість роботодавців області працюють у законодавчому полі. Але є й такі, що надають перевагу виплаті «тіньових» зарплат, мінімізуючи сплату єдиного соціального внеску та як наслідок, позбавляючи своїх працівників у майбутньому отримати належне пенсійне забезпечення.
15 Жовтня, 2019 р., 08:46
У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України за участі представників Державної служби України з питань праці відбулась нарада з розгляду та врегулювання спірних питань стосовно підготовки документів при підозрі виникнення у працівників професійних захворювань, а також розслідування причин їх виникнення.
10 Жовтня, 2019 р., 13:11
Відповідно до рішення 35 сесії Деснянської селищної ради розпочато встановлення бетонного парканчику на кладовищі в смт. Десна.