Щорічна акція "За чисте довкілля"

Дата створення: 10:56 02.05.2018

Щорічна акція "За чисте довкілля" єднає усіх небайдужих!  Естафету від працівників КП "Міжріччя" по прибиранню місцевого парку сьогодні прийняли учні та вчителі Деснянського НВК, військовослужбовці 169- го Навчального центру, громадські активісти та мешканці Десни, які люблять своє селище. Дякуємо усім небайдужим! Дякуємо старшокласникам за мотиваційні листівки! Закликаємо мешканців та гостей Десни не смітити! Чиста країна починається з кожного!

Наведення належного санітарного стану території селища триває.

Дата створення: 11:42 27.04.2018

Прибирання та наведення належного санітарного стану території селища триває. Працівники КП «Міжріччя» приводять до ладу фонтан: вирівнюють опору для труб, чистять замулення, дістають каміння та сміття. В котре закликаємо жителів та гостей смт. Десна не бути байдужим до навколишнього середовища.

Прибирання парку

Дата створення: 11:39 27.04.2018

Парк – це місце, де багато жителів селища люблять відпочивати. Безліч пляшок, всякий непотріб - це все дуже спотворює атмосферу відпочинку. КП «Міжріччя» Деснянської селищної ради завзято взялися до прибирання сміття та підрізання дерев і кущів. Працівники наполегливо просять відпочиваючих проявляти культуру: не смітити й прибирати за собою.

«Чорнобиль  - наш біль»

Дата створення: 09:42 26.04.2018

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Дата створення: 16:44 24.04.2018

Чистота нашої планети – у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.  Щорічно Морівське шкільне лісництво приймає участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Завзято працювали цієї весни найменші учні Морівської загальноосвітньої школи. Лісівники сподіваються, що ліс, закладений дбайливими руками, виросте так же швидко, як і діти.

Сподіваємось, що наш ліс виросте!!!

Дата створення: 09:15 24.04.2018

День довкілля традиційно відзначається в Україні щорічно у квітні

Дата створення: 11:06 23.04.2018

З приходом весни, вже традиційно проходять дні благоустрою, метою яких є створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища.

Потерпілих на виробництві забезпечують ліками безоплатно

Дата створення: 09:23 20.04.2018

Потерпілих на виробництві забезпечують ліками безоплатно

Євген Баженков: Фонд соцстрахування збільшив розмір виплат потерпілим на виробництві на 40,6%

Дата створення: 09:22 20.04.2018

Булінг - соціальна проблема всього світу

Дата створення: 09:52 19.04.2018

17.04.18 року в Деснянському ПНЗ ЦТДЮ проводилось заняття з елементами тренінгу на тему: “Булінг-насилля в шкільному середовищі”. У ньому брали участь гуртківці середнього віку, переглядали фрагменти відеороликів та дискутували. Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу.