Участь у міжнародному фольклорному фестивалі "Осінь в Будапешті"

Рішенням 25-ї сесії Деснянської селищної ради від 04.10.2018 р. виділена матеріальна допомога учасникам академічного хору Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, мешканкам селища Десна - Костючок Юлії та Костючок Тетяні для участі у міжнародному фольклорному фестивалі "Осінь в Будапешті", який відбудеться з 03.11. по 09.11.2018 року.

11:43 08.10.2018

Відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку

Щоб цікаво відзначити цю дату, працівники культури села Короп’є - Катерина Артюх та Неллі Кривенко запросили місцевих майстринь - вишивальниць прийняти участь у виставці творчих робіт " Захоплення, що дарує радість. ", яка відбулася 28.09.2018 р. в будинку культури . Вишивальниці із задоволенням відгукнулися та надали свої вишиті роботи: подушки, рушники, картини та килим. На цьому заході панувала тепла й затишна атмосфера. За чаюванням жінки дружньо спілкувались, обговорювали свої витвори, ділились досвідом та планами на майбутнє. Вітаємо людей похилого віку зі святом. Бажаємо міцного здоров'я та довголіття, а нашим прекрасним майстриням  - наснаги, натхнення й надалі радувати рідних та односельців своїми шедеврами. Автор: зав. бібліотекою с.Короп'є Кривенко Н.П.

15:55 28.09.2018

25-26 вересня 2018 року у місті Києві проходила V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав».

Деснянську ОТГ на конференції представляла Лідія Миронова, директор Деснянського позашкільного навчального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва»

08:27 28.09.2018

Привітання до дня вихователя і всіх дошкільних працівників

Деснянська селищна рада вітає з професійним святом вихователів та дошкільних працівників. Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповненим щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, в житті - достаток удача. Нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедрою, наповнена теплом і любов`ю.

09:06 27.09.2018

24 вересня 2018 року в Деснянській громаді відбувся тренінг «Шляхи удосконалення надання освітніх послуг в ОТГ».

Захід організований Чернігівським центром розвитку місцевого самоврядування та Відділом освіти Деснянської селищної ради. Програма тренінгу складалась з кількох блоків: особливості організації освітнього середовища Нової української школи, організація інклюзивного навчання та виховний потенціал закладів позашкільної освіти в умовах децентралізації.

22:05 25.09.2018

Осінній кубок Десна-2018

До Дня фізичної культури та спорту, 9 вересня в смт. Десна відбувся традиційний відкритий турнір з баскетболу 5х5 (Осінній кубок-2018). І місце – команда «Десна»; ІІ місце – команда «Молодь»; ІІІ місце – команда «Десна-2010»; ІV місце – команда «Зенітка»;     Переможець конкурсу з баскетбольної майстерності – Купцов Костянтин; Кращий гравець – Годлевський Артем. Висловлюємо подяку всім, хто брав участь у турнірі та виносимо щирі вітання переможцям.

12:29 10.09.2018

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня знань

03 вересня 2018 року в закладах загальної середньої освіти Деснянської ОТГ пройшли урочисті заходи з нагоди святкування Дня знань.  102 дітей нашої громади стали першокласниками, які будуть навчатися за новим стандартом початкової освіти.     Вітаємо учнів, педагогів та батьків з новим 2018/19 начальними роком!      Бажаємо всім натхнення, успіху й сил для нових звершень!

09:38 04.09.2018

Свято до Дня села Тужар

25 серпня відбулося чудове дійство - свято до Дня села Тужар.Жителі села та їх гості раді були знову чути прекрасні пісні у виконанні ансамблю "Тужаряночка".Учасники дитячого ансамблю "Барвінок" виступили з сучасними піснями та віршами.Не залишили байдужими нікого із присутніх гуморески у виконанні Дробязко Надії. Для найменших мешканців нашого села була представлена чудова розважальна програма з веселими конкурсами, бульбашковим шоу, аквагримом,солодкою ватою,попкорном та стрибками на батуті. За спонсорської допомоги було влаштовано смачне частування.На початку свята всім роздавали морозиво.Під час виступу ансамблю пригощали варениками з різними начинками .Ну , як завжди ,не обійшлося бе кулішу та каш, які манили до себе смачним ароматом. далеко за опівніч тривала святкова дискотека, на якій танцювали і дорослі ,і молодь, і діти.Ще раз щиро дякуєм всім:організаторам, спонсорам, артистам,жителям села , їх гостям та всім небайдужим за прекрасне свято. До зустрічі у наступному році!

16:24 29.08.2018