Відеоролик Мінсоцполітики

Дата створення: 10:45 07.03.2018

Звіт селищного голови за 2017 рік

Дата створення: 08:47 05.03.2018

2 березня відбулися звітні збори селищного голови за 2017 рік.

На сходах сіл жителі громади піднімали питання щодо розвитку інфраструктури населених пунктів

Дата створення: 11:01 27.02.2018

Однією з форм безпосередньої участі громадян у вирішенні проблем місцевого значення є сходи сіл, які забезпечують якісний діалог між владою та громадськістю. В Деснянській громаді сходи сіл відбулися: 24.01 – с. Лошакова Гута, с.Тужар 30.01. – с. Сорокошичі 06.02. – с. Рудня 07.02. – с. Косачівка, с. Бір 08.02 – с.Отрохи 13.02 – с. Морівськ 23.02 – с.Короп’є

КУБОК ГРОМАДИ

Дата створення: 10:49 27.02.2018

Вчора відбулись змагання з баскетболу за "КУБОК ГРОМАДИ" між командами Десна - Остер. Перемогу отримала команда Десна. Ми найкращі.

Уже традиційно напередодні Великого посту українці відзначають Масляну

Дата створення: 09:31 20.02.2018

Уже традиційно напередодні Великого посту українці відзначають Масляну – свято, яке символізує проводи зими і очікування весни. Зазвичай її святкують тиждень, що завершується Прощеною неділею. Цього року Масляна відзначається з 12 по 18 лютого. 18 лютого в смт. Десна біля Гарнізонного будинку офіцерів відбулися народні гуляння. Захід проходив з піснями, розвагами, жартами, веселими іграми. За традицією, після спалення Зими, всіх присутніх пригощали смачними млинцями.Громада ретельно готувалась до святкування, тож і дійство вийшло на славу!

Забіг Ice Trail 2018

Дата створення: 09:17 20.02.2018

17.02.2018 року в селі Отрохи Деснянської об’єднаної територіальної громади на території Міжрічинського регіонального ландшафтного парку, а саме в котеджному комплексі «Отрохи» відбувся забіг Ice Trail 2018 , який є частиною Ukrainian Trail League та включає дистанції 10, 27 та 52,5 км. Перед стартом до всіх присутніх звернувся голова громади Юрій Осташевський, який побажав всім чудового настрою і віри в себе, а учасникам забігу вдалого старту та переможного фінішу. Маршрут учасників проходив через ліси, поля, берег річки, стежками вздовж боліт. Вікова категорія учасників різна, підтвердженням цьому є чоловік 70 років. Він із задоволенням бере участь в подібних заходах. Всі присутні мали змогу насолодитись чудовими краєвидами та отримати неперевершені враження. Допомогу в організації безпеки та підготовки місця проведення здійснювала Деснянська громада.

Свято Масниці в сафарі-парк «Беремицьке»

Дата створення: 09:08 20.02.2018

Щасливі обличчя дітей це результат поїздки на чудове свято Масниці в сафарі-парк «Беремицьке». Діти загиблих в АТО та діти сироти за підтримки Деснянської селищної ради отримали море задоволення та емоцій відвідавши захід. Щиро дякуємо організаторам!!!

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата створення: 15:32 15.02.2018

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. Сьогодні деснянці із вдячністю згадують тих, хто, жертвуючи власним життям, виконував свій військовий обов’язок. Біля пам’ятного знаку воїнам – афганцям відбувся мітинг з нагоди 29 – ї річниці вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в якому взяли участь представники органу місцевого самоврядування, керівники 169 навчального центру, воїни – афганці, мешканці громади. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих в Афганістані. Урочистості продовжилися святковим концертом у Гарнізонному будинку офіцерів.