Турнір з стрітболу - 2017

Дата створення: 20:34 02.07.2017

Кращі практики місцевого самоврядування

Дата створення: 12:53 27.06.2017

У добру путь, дорогі випускники-2017.

Дата створення: 09:26 26.06.2017

Ось нарешті прийшов той довгожданий день про який мріє кожен школяр — випускний вечір. Це свято повинне запам'ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок в школі, останній дзвінок, і ось довгожданне свято. Перегортаючи календар, день за днем, випускники з хвилюванням чекають  випускного вечора.

Міжнародний фестиваль "Срібна хвиля" в м. Бердянськ

Дата створення: 20:50 24.06.2017

З 20.06 по 23.06 2017 р. в м. Бердянськ проходив Міжнародний фестиваль «Срібна хвиля». Участь в якому взяли колективи Деснянської громади. Серед сотні учасників ми зайняли призові місця:

Урочистість з нагоди Дня медичного працівника

Дата створення: 08:53 19.06.2017

16 червня в смт. Десна у Гарнізонному будинку офіцерів відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Зі святкової сцени лунали слова привітань та вшанування представників медичного фаху від селищного голови – Осташевського Ю.В., заступника начальника відділу морально-психологічного забезпечення – Сагайдак О.О. та інших. Кузьмин Л.Л. – головний лікар «Деснянського центру ПМСД» подякувала колегам за підтримку й ефективний зворотній зв’язок, що вона відчула за час своєї роботи на посаді головного лікаря, пообіцяла наслідувати ті ж підходи щодо вдосконалення системи надання медичної допомоги, які разом зі своїми колегами розробляла та втілювала. З нагоди свята працівники медицини отримали подяки від селищного голови . Протягом святкових урочистостей присутні мали змогу отримати насолоду від колективів Остерського будинку творчості та гурту «Бойовий акорд»

Громадський бюджет – спільний успіх активних громадян та відкритої влади

Дата створення: 10:39 16.06.2017

На базі Деснянської громади 15 червня відбувся семінар «Участь суспільства у прийнятті рішень в громадах». Всі учасники мали можливість ознайомитися з досвідом та інструментами залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, у тому числі темою бюджету участі. З учасниками працювали експерти – практики партиципації, учасники проектів «Громадський бюджет – спільний успіх активних громадян та відкритої влади» та «Без мешканців не вдається. Громадські консультації як стандарт функціонування об’єднаних громад» Артур Гроссман – голова Київського офісу Фонду міжнародної солідарності, Лідія Євтушенко - Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Андрій Вареник, Ірина Синельник –представники Фундації польсько-українського співпраці ПАУСІ, Олег Липський– представник з розвитку Асоціації об’єднаних територіальних громад. Учасники семінару отримали не лише знання, а й нові знайомства, відповіді на запитання.

«Щасливі діти – сильна громада»

Дата створення: 08:52 13.06.2017

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Цього року в наших школах  працює табір Табір "Happy English" Деснянської гімназії, табір "Патріот" Деснянської школи, табір "Мандрівник" Косачівської школи . У таборі діти цікаво проводять свій час.Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. На скільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від нас дорослих – організаторів, програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими.

«Єдина громада – єдина сім ‘я »

Дата створення: 14:27 08.06.2017

Учні 7-х, 8-х класів Деснянської гімназії завершили вивчення курсу «Ми – громадяни України» суспільним проектом «Єдина громада - єдина сім ‘я».Метою проекту є підтримка малозабезпечених родин Деснянської об’єднаної громади. Гімназисти зібрали речі, взуття, іграшки . Долучилися до проекту  учні 10 класу, які склали продуктові набори.

Єдина родина Чернігівщини

Дата створення: 09:21 06.06.2017