Події

24 квітня у столичному проектному майданчику DEC place розпочала  роботу міжнародна науково-практична конференція «Культурні і креативні індустрії: історія, теорія та сучасні практики». Під час відкриття конференції виступили Міністр культури  України Євген Нищук, перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко, директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс. Міжнародна науково-практична конференція продовжила свою роботу за  тематичними напрямками: «Культурні  і креативні  індустрії – зустріч теорії та практики. Міжнародний досвід та українські реалії»,  «Сучасний стан та перспективи розвитку культурних  і креативних індустрій в Україні», а також дискусія  щодо основних  напрямків розвитку ККІ в Україні. Спікерами тематичних блоків конференції виступають керівники Міністерства культури України, Представництва  ЄС в Україні, Програми ЄС та Східного партнерства "Культура і креативність”, проект ЄС “A4U”, Британської Ради, Чеського центру у Києві, Італійського інституту культури в Україні, Единбурзької бізнес-школи в Україні, НКММ “Мистецький Арсенал”, Ukrainain FashionWeek, Національного центру Олександра Довженка, Агенції культурних стратегій та ін. На конференції Деснянську ОТГ представляла завідувач сектру культури, туризму, спорту та зв’язків з громадськістю  - Шурубура Ірина Володимирівна.

19 квітня на базі Кіно-культурного центру з патріотичного виховання пройшов Обласний семінар звукорежисерів районних, міський Будинків культури та об’єднаних територіальних громад Чернігівщини на тему «Новітні розробки акустично-підсилюючого обладнання та сучасні вимоги до професії режисера».

30.03.17 року о 10.00 год. у приміщенні ОУНБ ім.. В.Г.Короленка в м. Чернігів зав. сектору культури, туризму, спорту та зв’язків з громадськістю - Шурубура І.В, та провідний спеціаліст - Воловодівська В.Г. взяли участь у семінарі директорів ЦБС та їх заступників по роботі з дітьми «Бібліотеки регіону: трансформація, тенденції розвитку в сучасних умовах». Висвітлювались питання:

- діяльність публічних бібліотек Чернігівщини.

- проблеми впровадження УДК: кадрове та організаційно-технологічне забезпечення.

- актуальні питання про електронну систему публічних закцпівель ProZoro

- бібліотеки Чернігівщини для дітей в контексті ркформування та ін...

Було підбито підсумки рейтинг – конкурсу   «Краща бібліотека року». Семінар – практикум був підготовлений та проведений на високому професійному рівні.

24.03.2017 року на базі Деснянської гімназії відбувся практичний семінар «Демократична школа», за участю куратора з м. Києва Мелешко Т., начальника  відділу освіти -  Левосюк Р.В. , завідуючого сектору сім’ї та молоді - Пятих І.В. , завідуючого сектору культури, туризму, спорту та зв’язків з громадськістю – Шурубура І.В., молодіжної ради та співавтора посібника «Людина і світ» Бакка Т.В.

1 вересня в Деснянській дитячій музичній школі

В бібліотеці с. Коро’є. Завідувачем бібліотеки Н.П.Кривенко до 25-ї річниці Незалежності України була проведена

Інформаційна година «Україна – держава європейська"

Зустріч з учасниками експедиції