Про організацію роботи із забезпечення Деснянською селищною радою доступу до публічної інформації у відповідності з вимогами чинного законодавства

У  к  р  а  Ї  н  а

ДЕСНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

28.02.2018 р.                           смт. Десна                                          №   22

Про організацію роботи із забезпечення

Деснянською  селищною радою доступу

до публічної інформації у відповідності

з вимогами чинного законодавства

Відповідно до Закону України « Про доступ до публічної інформації», керуючись статтями 42,59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.     Покласти  обов’язки  відповідальної особи  щодо забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації та виконання  положень Закону України « Про доступ  до публічної інформації»  на начальника загального відділу Деснянської селищної ради  Прокопенко Ірину Григорівну.

2.      Начальнику загального відділу Деснянської селищної ради Прокопенко І.Г.:

2.1. Забезпечувати ведення обліку запитів на отримання публічної інформації, доступ запитувачів до публічної інформації та надавати консультації під час оформлення  запиту;

2.2. Забезпечувати умови для подання запитів громадянами з обмеженими фізичними можливостями з урахуванням вимог частини сьомої  статті 19 Закону;

2.3. Розмістити на веб-сайті селищної ради Порядок доступу до публічної інформації, форму запиту на отримання публічної інформації, інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію.

2.4   Забезпечувати оприлюднення на веб-сайті селищної ради публічну інформацію, передбачену законодавством України та порядком доступу до публічної інформації у Деснянській селищній раді.

2.5. Під час ведення обліку запитів на  отримання публічної інформації, забезпечення доступу до публічної інформації, надання консультацій під час оформлення запитів керуватися Законами України « Про доступ до публічної інформації», « Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком доступу до публічної інформації у Деснянській селищній раді, Регламентом Деснянської селищної ради, Інструкцією з діловодства Деснянської селищної ради.

3.     Визначити для запитувачів місце для роботи з документами чи їх копіями у приміщенні актового залу  Деснянської селищної ради.

4.     Затвердити:

4.1. Порядок доступу  до публічної інформації  у Деснянській селищній раді (додаток 1).

4.2. Форму запиту на інформацію (додаток 2).

4.3. Перелік інформації з обмеженим доступом(конфіденційної, таємної, службової), що є у володінні Деснянської селищної ради ( додаток 3).

4.4.  Інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію (додаток 4).

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                                                              Ю.В. Осташевський