ПРОЕКТИ РІШЕННЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДА ВІД 29.10.2019 Р.

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ:

1. Про заходи щодо організації відпочинку школярів в після урочний та канікулярний час.
  2. Про проведення Дня заснування селища  Десна.
  3. Звіт  про роботу зі зверненнями громадян у ІІІ кварталі 2019 року.
  4. Про затвердження графіків роботи Будинків культури, сільських клубів, бібліотек населених пунктів Деснянської  селищної ради.
  5. Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої  рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» в Деснянській селищній раді.
  6. Про  затвердження  висновку Органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Деснянської селищної ради про зміну місця реєстрації дитини Коваленко Анастасії  Ярославівни 04.09.2019 року народження.
  7. Про зміни кошторису селищного бюджету в 2019 році.
  8. Про постановку на квартирний облік на першочергове отримання житла  Корабельського  Б.А.
  9. Про зняття з квартирного обліку Рвачову А.В.