Чернігівська область, Чернігівський район

СТОП ФЕЙК

Відверті фейки, тенденційне цитування, маніпуляція даними, перекручування слів, намагання викликати сильні емоції (передусім негативні), дезінформаційні кампанії – все це вкотре нагадує про важливість особистої інформаційної гігієни та медіаграмотності.

12 Серпня, 2020 р., 14:44
    Шановні мешканці та майбутні кандидати на посаду селищного голови Деснянської селищної ради. Припиніть маніпулювати одним з болючих питань в нашому селищі, зокрема, щодо приватизації квартир в смт. Десна.
13 Лютого, 2020 р., 14:40
Інформація для роздуму!
12 Лютого, 2020 р., 11:01
Керуючись п.4 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесії селищної ради скликаються в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал, а з питань відведення земельних ділянок – не рідше ніж один раз на місяць.
11 Лютого, 2020 р., 16:41
БРЕХНЯ: Официальная зарплата некоторых чиновников за 2018 год. (данные с официального сайта национального агентства противодействия коррупции- public.nazk.gov.ua)
09 Лютого, 2020 р., 17:59
БРЕХНЯ: При создании объединенных территориальных общин Евросоюз выделил на каждую созданную общину по миллиону евро (приблизительно 32 миллиона гривен)! До Десны дошло только 17 миллионов.
09 Лютого, 2020 р., 17:17
БРЕХНЯ: За счёт средств бюджета Деснянском ОТГ спроектирована и оплачена прокладка газопровода с благой целью - подвода газа жителям одного из сел. По странному стечению обстоятельств- ветку газопровода стоимостью 1,5 миллиона гривен протянули к дому Тигипко С.Л. вряд-ли он об этом просил или вообще знал- не тот масштаб у человека. А сколько селян подключилось к газопроводу? Правильно! - Ни одного! Но тут же за 10 метров от газопровода, через дорогу от хозяйства Тигипко, берут себе три участка Осташевский, Рудь, Прокопенко...