Деснянська громада
Козелецький район, Чернігівська область

ВАС ВІТАЄ ВІДДІЛ ОСВІТИ ДЕСНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ЛЕВОСЮК РАЇСА ВАСИЛІВНА – начальник відділу освіти Деснянської селищної ради

КУЗНЕЦОВА ЄВГЕНІЯ ВАСИЛІВНА – головний спеціаліст відділу освіти

ГУРТОВЕНКО НАДІЯ ВАСИЛІВНА –  провідний спеціаліст з питань загальної середньої освіти

СУСПО ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА –  провідний спеціаліст з питань дошкільного виховання.

 

Інформація про заклади освіти

 Деснянської громади

Дошкільні навчальні заклади

Деснянський дошкільний навчальний заклад №1 комбінованого типу.

  Садочок розпочав свою діяльність в 1958 році.  З тих пір  працює у п’ятиденному робочому режимі з 8.30 до 18.30. Заклад налічує п’ять груп (ясельна, молодша, середня, старша, логопедична) та шоста група продовженого дня для дітей першого класу Деснянської ЗОШ. Керівництво дитячого садка здійснює завідувач Шелест Рита Федорівна, яка, з небагатьох сьогоднішніх керівників,  має статус відмінника освіти України. Молодий, творчий, завзятий колектив налічує 11  вихователів. Кожні п’ять років вони підвищують свою педагогічну майстерність. Неслухняні язички стають вправними з умілим логопедом Тіток Віктрорією Володимирівною. Про здоровʹя дітей піклується медична сестра Степанко Лідія Петрівна. Музичний керівник дитячого садка  Голован Ірина Олегівна готує майбутніх вокальних та танцювальних зірок.  Варять смачні борщики та печуть теплі запашні булочки два досвідчених повара.http://site/desnayolochka

                   Деснянський дошкільний навчальний заклад №2 загального розвитку при військовій частині ппВ 0934

Завідувач – Кругла Оксана Михайлівна

                     Деснянський дошкільний навчальний заклад №3 загального розвитку при військовій частині А- 3435

А у «Сонечку» - садочку

Діточки, як у віночку.

Вчаться бавляться співають,

Все уміють та все знають.

  Деснянський дошкільний навчальний заклад №3 загального розвитку підпорядкований Міністерству оборони, в/ч А-3435. Був створений у лютому 1975 року. Дитячий садочок відвідує багато дітей, батьки яких були теж вихованцями цього закладу. За час існування дошкільної установи було виховано понад 1000 дітей. На даний час функціонує 6 груп, їх відвідує 124 дитини. Педагогічний процес здійснюють 17 педагогів. ЗавідувачГолуб Тетяна Михайлівна. Програмою дій дошкільного навчального закладу є слова Софії Русової « Міцнішою надією в наш час виявляє себе та, яка краще других вичерпала в своєму вихованні свої глибокі національні скарби й національній психології дала вільний розвиток».

 

Тужарський дошкільний навчальний заклад загального розвитку

  На базі Тужарської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 1996 році був відкритий комплекс школа – сад. В закладі лише одна різновікова група.  З 12 лютого 2004 року відбулася реорганізація Тужарського навчально-виховного комплексу і почав діяти Тужарський дошкільний навчальний заклад. Керівництво дошкільним навчальним закладом здійсню завідувач Губар Юлія Володимирівна. Колектив налічує 3-х працівників: вихователь Онищенко Світлана Михайлівна, помічник Прищепа Ніна Михайлівна, повар Цимбаліст Віта Анатоліївна. Кількість вихованців 17 дітей. Садочок працює за програмою « Я у світі», мета якої розвиток творчих здібностей дітей.  

 

Загальноосвітні навчальні заклади

Деснянська гімназія

  Деснянська гімназія створена за розпорядженням Козелецької райдержадміністрації у 2002 році в результаті реорганізації Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 10 років її очолював Смоляр Іван Федорович - учитель фізики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель". З 2012 року керівником гімназії став Римарєв Костянтин Євгенійович - учитель фізики, спеціаліст І кваліфікаційної категорії. Колектив гімназії налічує 267 учнів і 34 педагоги, серед яких 32 з вищою педагогічною освітою і 2 із середньою спеціальною освітою. Гімназія працює за напрямками: фізико-математичним та іноземної філології.  В зв`язку з утворенням Деснянської об`єднаної територіальної громади з 01.03.2016 року Деснянська гімназія Козелецької районної ради Чернігівської області реорганізована в Деснянську гімназію Деснянської селищної ради Чернігівської області.

Для перегляду більш детальної інформації  перейдіть на веб -сайт http://www.desna-gymnasium.edukit.cn.ua 

 

                                                                         Деснянська загальноосвітня школа І-ІІІ

  З історії школи  Деснянська ЗОШ І-ІІІ  ступенів знаходиться у селищі міського типу Десна, за адресою вул..Довженка, 34. 1.09.1963 року вперше пролунав дзвоник у Деснянській середній школі. Директором був призначений Ярковий Микола Іванович. Червень 1964 році Перший випуск з 8 учнів. Два учні Головань і Жолудєва закінчили школу з золотими медалями. 1973 р. і 1987р. побудовані нові будівлі школи. Всі будівлі стали розраховані на 1300 учнів. 2002 р. школу реорганізовано на гімназію і школу. Директором школи було призначено Байкову Л.Д..  У 2015 р. Директором школи було призначено Миронову Л.М.  Свої знання учням передають 52 учителі, зокрема:

спеціалістів – 11 учителів
спеціалістів другої категорії - 9
спеціалістів першої категорії -  5
спеціалістів вищої категорії -   27
- з них мають педагогічне звання: 
                              «Вчитель-методист» - 2 учителі;
                              «Старший учитель» - 11 учителів.

  На кінець 2015 – 2016 навчального року  - 591 учень. Науково-методична проблема, над реалізацією якої педколектив буде працювати упродовж наступних 5-ти років «Формування самостійності, життєвої активності та навичок самореалізації школярів».

Для перегляду більш детальної інформації перейдіть на веб-сайт  http://desna-shkola.ucoz.ua

 

                                                            Косачівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів

  Косачівська школа була заснована в 1913 році на кошти земства. До 1917 року в школі працювали двоє вчителів, навчаючи 30 учнів. Школа мала дві великі класні кімнати та квартиру для вчителів. З 1918 року школа вважалася початковою, з 1934 р. – стала семирічною, а з 1953 – повною середньою. Сьогодні школа включає в себе три навчальні корпуси та приміщення пришкільного інтернату. Шкільне подвірʹя охоплює площу 1.5 г.

Директор школи Даниленко Валентина Пилипівна

Для перегляду більш детальної інформації перейдіть на веб-сайт http://httpsarswhite.jimdo.com

Морівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 Морывська загальноосвытня школа заснована в 1938 році, в 1998 році призначено директором Ситник Світлана Андріївна;

  • адміністрація школи : директор школи, голова профкому;
  • педколектив нараховує 9 учителів (І категорія – 5 учителів, ІІ категорія – 2 учителі, спеціаліст – 1);
  • кількість учнів у школі – 25.   Школа працює над проблемою «Гуманізація й демократизація навчання й виховання на основі рівнів диференціацій» та значну увагу приділяє екологічному вихованню.  Для перегляду більш детальної інформації перейдіть на веб-сайт http://morivsk-zosh.edukit.cn.ua

Тужарська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

   Тужарська загальноосвітня школа була заснована в 30-х роках ХХ ст.. Спочатку вона перебувала в колгоспному приміщенні. І лише з 1970 року Тужарська загальноосвітня школа перемістилась до нової будівлі, яка розрахована на 360 учнів.

Директор школи  - Горбащенко Ніна Миколаївна очолює навчальний заклад з 2005 року.

Педагогічний колектив налічує 10 учителів, зокрема:

спеціалістів – 1 учитель
спеціалістів другої категорії - 1
спеціалістів першої категорії -  4
спеціалістів вищої категорії -   2
спеціалістів, які мають середню спеціальну освіту, 9-й тарифікаційний розряд - 2

На кінець 2015 – 2016 навчального року - 32 учні.