Про проведену роботу за 2016-2018 рр.

На території громади 5 клубних закладів: 3 будинки культури та 2 сільські клуби. 5 бібліотек 3 з яких розташовані при будинках культури.1 музична школа.  Функціонують  гуртки, аматорські колективи ( 2). З п’яти клубних закладів 4 відремонтовані, 1(Будинок культури села Тужар) на завершальному етапі капітального ремонту.

2016 рік

діяльність клубних установ, бібліотек, ПСМНЗ Деснянської селищної ради

1. Використано коштів за 2016 рік : всього
  • по загальному фонду – 527465,36 (в. т.ч. з/п – 163365,57)

Капітальний ремонт будинків культури с. Морівськ, с. Короп’є.

• покрівля БК,
  • фасади БК,
  • заміна вікон,
  • внутрішні роботи,
  • заміна системи опалення,
  • заміна внутрішньої електромережі,
  • заміна підлоги,
  • - інші

Будинок культури с. Морівськ

Будинок культури с. Короп’є

Поточний ремонт сільського клубу в с. Лошакова Гута

2017 рік

діяльність клубних установ, бібліотек, ПСМНЗ Деснянської селищної ради

1. Використано коштів за 2017 рік : всього
  • по загальному фонду – 2584942,56
  • по спеціальному фонду – 3686376,80

Придбання обладнання і предметів довгострокового користування

Всього:

в т. числі:

- музінструменти для музичної школи:

баян,

піаніно.

- аппаратура: акустична система для 3-х Будинків культури

- комп’ютерна техніка

- розмножувальна техніка

- закупівля книг та періодичних видань для бібліотек громади

- інші.

1. Сценічний одяг для будинків культури сіл Короп’є, Морівськ.

БК с. Короп’є

БК с. Морівськ

Капітальний ремонт сільського клубу в с. Рудня

• покрівля СБК с. Рудня;
  • внутрішні роботи СБК;
  • заміна вікон;
  • заміна системи опалення;
  • заміна внутрішньої електромережі;

заміна підлоги.                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Сільський клуб с. Рудня

Субвенція з державного бюджету місцевого бюджету на формування інфраструктури ОТГ . Капітальний ремонт будівлі Будинку культури с. Тужар: фасад, утеплення, покриття повітряної системи опалення.

Будинок культури . Тужар

Відкриття пам’ятного знаку загиблим учасникам антитерористичної операції на Сході України.

2018 рік

Тужар

На завершальному етапі капітального ремонт будинку культури с. Тужар. Ремонт здійснюється за рахунок субвенції та коштів місцевого бюджету. Капітальний ремонт будівлі (внутрішнє оздоблення) Будинку культури в с. Тужар:

• улаштування підвісної стелі;
  • улаштування обшивки стін та укосів гіпсокартонними плитами з подальшим оздобленням;
  • улаштування підлоги з демонтажем старого покриття;
  • заміна вікон, дверних блоків;
  • інше.

Будинок культури с. Тужар

В будинку культури села Морівськ створений музейний куточок. Він займає небагато місця, але захоплює своїм наповненням - найстаршим вишиванкам вже по 118 років, і вони в ідеальному стані, із сусідніх сіл Рудня та Отрохи люди принесли давні речі побуту, посуд, жіночий і чоловічий одяг, рушники, хустки, ткані килимки. Експонати збирались понад 11 років. Ідея облаштування музею, яку розпочала втілювати директор БК .

В Деснянській ОТГ діє Деснянська дитяча музична школа.  Мета , якої  надати  випускникам школи можливість щодо подальшого професійного навчання у вищих мистецьких навчальних закладах та результативної участі учнів школи у творчих змаганнях всіх рівнів районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних.    Велика кількість дипломів різних ступенів, одержаних на конкурсах і фестивалях, ще раз доводить, що в школі працюють досвідчені викладачі.  На сьогоднішній день в школі навчається 119 учнів. Функціонує фортепіанний відділ, народний (гітара, баян, акордеон) та вже майже два роки діти навчаються у вокальному класі.  Створено ансамбль народних інструментів, ансамбль гітаристів, фортепіанні ансамблі та вокальний ансамбль викладачів. В школі працює 10 викладачів – 4  з них випускники музичної школи. Всі викладачі систематично проходять підвищення кваліфікації та відвідують щорічні конференції.  Спілкуючись з мистецтвом, наші учні школи завжди відкриті для творчості, пошуку та перемог. Сподіваємося, що саме ці діти в майбутньому виведуть суспільство на новий рівень розвитку, гідної сучасної Європи.

В деснянській громаді на високому рівні представлене хореографічне мистецтво.Танцювальні різновікові колективи «Юність», «Імпульс», «Престиж» брали участь та займали призові місця в конкурсах.

Сектор культури, туризму, спорту спільно з іншими структурними підрозділами громади проводить спортивно-масові заходи із залученням всіх верств населення різних вікових категорій. Деснянська селищна рада надає фінансової підтримки спортсменам громади. З місцевого бюджету виділяються кошти на проведення змагань, турнірів з баскетболу, волейболу….Діє програма по підтримці фізичної культури та спорту на 2016-2020 роки. Створена Координаційна рада.