Звіт про виконання бюджету селищної ради за І квартал 2018 року

У  к  р  а  Ї  н  а

ДЕСНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцята  сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

від    12 квітня    2018 р.                                                                                                                                       сел. Десна

Про звіт про виконання

селищного бюджету

за   І квартал 2018 року

Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43  Закону  України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  пунктом 4 статті 80 Бюджетного Кодексу України, селищна рада вирішила:

1. Затвердити  звіт про виконання селищного бюджету за  І квартал 2018 року:

• по доходах в сумі  12317,5тис.  грн.,  в тому числі по доходах спеціального  фонду селищного бюджету в сумі  408,8 тис. грн., по доходам загального фонду в сумі 799,4 тис. грн. (додаток №1,2).
  • по видатках у сумі 19337,7 тис. грн., в тому числі по видатках загального фонду селищного бюджету у сумі 18622,5  тис. грн., та по видатках спеціального фонду селищного бюджету 715,2 тис. грн. (додаток № 4, № 3).

Селищний  голова                                                                                                                                      Ю.В. Осташевський

Додаток №1 - Звіт про виконання плану загального фонду селищного бюджету за І квартал 2018 року.

Додаток №2 - Звіт про виконання плану та використання спеціального фонду селищного бюджету за І квартал 2018 року.

Додаток № 3 - Звіт про виконання загального фонду кошторису установи за І квартал 2018 р.

Додаток № 4 - Звіт про виконання спеціального фонду кошторису установи за І квартал 2018 р.