Звіт про виконання селищного бюджету за І півріччя 2018 року

ДЕСНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Двадцять четверта сесія сьомого скликання

02.08.2018 р.                                    смт. Десна

Звіт про виконання селищного

бюджету за І півріччя 2018 року

Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктом 4 статті 80 Бюджетного Кодексу України, селищна рада вирішила:

1. Затвердити звіт про виконання селищного бюджету за І півріччя 2018 року:

-    по доходах в сумі 25554,6 тис. грн., в тому числі по доходах спеціального фонду селищного бюджету в сумі 592,9 тис. грн., по доходам загального фонду в сумі 24961,7 тис. грн. (додаток №1,2).

-    по видатках у сумі 43200,4 тис. грн., в тому числі по видатках загального фонду селищного бюджету у сумі 41634,4 тис. грн., та по видатках спеціального фонду селищного бюджету 1566,0 тис. грн. (додаток № 4, № 3).

Селищний голова                                                Ю.В. Осташевський

Додаток № 1: Звіт про виконання плану загального фонду селищного бюджету за І півріччя 2018 року.

Додаток № 2: Звіт про виконання плану та використання спеціального фонду селищного бюджету за І півріччя 2018 року.

Додаток: Доповідь про виконня про виконня бюджету селищної ради за І півріччя 2018 року.

Додаток № 3: Звіт про виконання загального фонду кошторису установи за І півріччя 2018 року.

Додаток № 3: Звіт про виконання спеціального фонду кошторису установи за І півріччя 2018 року.